Як керують найкращі

cover.png

r997.jpg 

 

r996.jpg 

 

r995.jpg 

 

 

45948.png 

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

 

ISBN 978-617-12-3027-9 (epub)

 

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

 

Електронна версія зроблена за виданням:

 

УДК 005.330

ББК 65.29

Т66

 

Published by AMACOM, a division of the American Management Association, International, New York. All rights reserved

Перекладено за виданням:

Tracy B. How the Best Leaders Lead : Proven Secrets to Getting the Most Out of Yourself and Others / Brian Tracy. — New York : AMACOM, 2010. — 256 p.

 

Переклад з англійської Романа Клочка

 

 

Дизайнер обкладинки Тетяна Волошина

 

ISBN 978-617-12-2463-6 (укр.)

ISBN 978-0-8144-1434-7 (англ.)

 

© Brian Tracy, 2010

© Hemiro Ltd, видання українсь­кою мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», переклад і художнє оформлення, 2017

 

 

 

 

 

 

 

Цю книжку я з любов’ю присвячую Роджеру Джозефу — моєму давньому другу та діловому партнеру, одному з найбільш компетентних і натхненних лідерів з-поміж тих, що я будь-коли зустрічав

 

Вступ. Змагання вже триває

 

oformlenie_5.tif 

 

«Великі надії роблять усе можливим».

Бенджамін Франклін

 

У наш час перед бізнесом та економікою постають більш грандіозні виклики, ніж будь-коли раніше. І скруту переживуть лише найвитриваліші. Змагання вже триває і ви берете в ньому участь. Якщо ви не зосереджені на тому, щоб перемогти, щоб боротися всупереч усім труднощам, ви будете відкинуті зі шляху більш рішучими компаніями та людьми.

Свого часу Гарвардський університет зробив три передбачення, що стосувалися поточної економічної ситуації. У них ішлося, по-перше, про те, що у майбутньому ваш бізнес зазнає більших змін, ніж будь-коли раніше. По-друге, що у сегменті вашого бізнесу з’явиться небачена до того конкуренція. І, по-третє, що ви матимете більше сприятливих нагод, ніж будь-коли до того.

Але ці слушні випадки відрізнятимуться від звичних, тож, щоб ними скористатися, ви муситимете змінюватися набагато швидше ніж раніше, якщо хочете вижити і досягти більших успіхів у справах, аніж ваші конкуренти.

Так сталося, що ці прогнози були зроблені 1952 року. Пізніше до них додали четвертий: ті особи та організації, що не зможуть швидко адаптуватися до неминучих та невідворотних змін сьогодення, за рік-два перейдуть до інших сфер діяльності або збанкрутують.

Чарльз Дарвін сказав: «Виживають не обов’язково найсильніші види, а ті з них, що найкраще пристосовуються до мінливих обставин».

Письменник Деймон Раньйон якось написав: «Змагання не завжди завершуються перемогою найшвидших чи найсильніших, але ставити треба саме на них».

Ви, можливо, чули стару приказку, що китайський ієрогліф, який позначає слово криза, використовується і для слова нагода. Це відбувається тому, що майже за кожної кризи виникають якісь можливості, треба тільки їх розгледіти.