Любов і піраньї

Cover_.jpg01_%d1%82%d0%b8%d1%82%d1%83%d0%bb.tif

 

 

3.jpg

 

 

 

Logo_2012_UKR.jpg 

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

 

 

ISBN 978-617-12-2918-1 (epub)

 

Жодну з частин даного видання

не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі

без письмового дозволу видавництва

 

Обережно! Ненормативна лексика!

 

Дизайнер обкладинки Олег Щегель

Електронна версія створена за виданням:

 

Кідрук М.

К38 Любов і піраньї : роман / Макс Кідрук. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. — 288 с. : іл., кольор. вкл.

ISBN 978-617-12-2449-0

 

Будь-хто у своєму житті тікав від проблем. Але мало хто робив це буквально, покинувши всі непорозуміння з коханою та вирушивши у подорож Бразилією! Цього разу в Макса вперше не було плану подорожі, заброньованих хостелів та квитків, а натомість була компанія київських «білих комірців», які вирішили, що зимова відпустка з фотополюванням на кайманів і піраній у Пантаналі більш екзотична, ніж пляжі Єгипту чи лижні траси Карпат. Тепер найбезлюдніша у світі та водночас сповнена життям волога савана щомиті насміхатиметься з офісної пихи та вражатиме горе-мандрівників зустрічами зі своїми екзотичними мешканцями. І нехай для когось покусаний піраньєю палець стане найбільшою пригодою у житті. Бо ще є ті, для кого пригода — це нові мандри й нове кохання!

 

УДК 821.161.2

ББК 84(4Укр)

 

© Макс Кідрук, 2011, 2017

© DepositPhotos.com / asbjhb, vsurkov, filipefrazao, quangpraha1981@gmail.com, ah_fotobox, обкладинка, 2017

© Shutterstock.com / Filipe Frazao, обкладинка, 2017

© Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», видання українською мовою, 2017

© Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», художнє оформлення, 2017

 

Ігорю та Вікторії, їхнім донькам, Ніці та Владі, а також французькому бульдогові Річі з вдячністю присвячую…

 

Особисто я ніколи не прямую до якогось визначеного місця; натомість я їду, щоби лиш їхати. Подорожую заради самої подорожі. Велика то річ — просто рухатись уперед.

Роберт Луїс Стівенсон

 

Мандрівний спосіб життя приховує в собі шалену спокусу для всякого — чи то міщанина, чи то сільського жителя. Ми всі нащадки аравійських племен, які здавна кочували пустелею, і тисячолітнє сходження до вершин цивілізації не витравило в нас потягу вештатися світом. Ніхто не може заперечувати, що сама тільки думка про ночівлю біля похідного вогнища сповнена для нас таємничих чар.

Марк Твен

 

Не всі, хто блукають, загубилися.

Джон Роналд Руел Толкієн

 

Від автора

 

Багато всього змінилося, відколи виник задум цієї книги. Але ще більше змін, мабуть, відбулося від часу мого повернення із Бразилії.

Якось зовсім непомітно, як це завше трапляється з усім, що радикально змінює існування, все, що оточувало мене протягом останніх кількох років, відійшло в небуття.

Потроху змінилися музика, яку я слухаю, одяг, який я ношу, слова, що найчастіше вимовляю, і навіть думки, з якими щовечора лягаю спати. Моє хобі стало роботою, а колишня робота зникла взагалі. Проте найважливіше і, певно, найвідчутніше: поінакшали люди, що були зі мною впродовж останніх років. Більшості з них уже немає поруч. І це не означає, що вони відсутні фізично, скажімо, поїхали кудись чи ми просто припинили спілкуватись. Зовсім ні. Просто вони перестали впливати на моє життя. Як і я — на їхнє.

Окрім того, події, що рік тому здавалися такими значущими, непомітно затерлися новими враженнями й утратили своє значення. Їх наче засипало піском. Зрідка, обертаючись назад, озираючись у минуле, я усвідомлюю, що вони більше не викликають жодних емоцій, окрім хіба іронічної посмішки.