Український «Challenge»

Жанр: Людина і суспільство, Публіцистика, Політика, Філософія, есе

Правовласник: К.І.С.

Дата першої публікації: 2010

Опис:

Автор пропонує нову, базовану на геоекономічних вимірах України, модель українського державного управління в умовах геоекономічних трансформацій. Автор, розглядаючи сильні і слабкі сторони «навколодержавної» політики, ставить під сумнів декларативний державний суверенітет України, в основу становлення якогобули покладені псевдо-ліберальні цінності.У книзі розглядаються історико-економічні аспекти розвитку держави-нації як перспективної моделі державного управління в Україні. На прикладах дисертацій, підготовлених в НАДУ при Президентові України, автор скептично розглядає ідеологію модернізації, яка не має нічого спільного з поступом.Матеріали, вміщені в книзі, розраховані на читачів, небайдужих до минулого, майбутнього, а головно, до нинішнього стану України.Друкується в авторській редакції.

cover.jpg

Іван Розпутенко

Український “Challenge”

 

 

 

Київ

Видавництво «К.І.С.»

2010

Іван Розпутенко

Український “Challenge”

 

Автор пропонує нову, базовану на геоекономічних вимірах України, модель українського державного управління в умовах геоекономічних трансформацій. Автор, розглядаючи сильні і слабкі сторони «навколодержавної» політики, ставить під сумнів декларативний державний суверенітет України, в основу становлення якого були покладені псевдо-ліберальні цінності.

У книзі розглядаються історико-економічні аспекти розвитку держави-нації як перспективної моделі державного управління в Україні. На прикладах дисертацій, підготовлених в НАДУ при Президентові України, автор скептично розглядає ідеологію модернізації, яка не має нічого спільного з поступом.

Матеріали, вміщені в книзі, розраховані на читачів, небайдужих до минулого, майбутнього, а головно, до нинішнього стану України.

Друкується в авторській редакції

 

ISBN 978-966-2141-26-9

© І. Розпутенко, 2010

© «К.І.С.», 2010

Читати далі
Додати відгук