Віртуалка

Жанр: Любовні романи, Література, Художня література, Сучасні любовні романи

Правовласник: Фоліо

Дата першої публікації: 2012

Опис:

Ірися Ликович (нар. 1984 р.) закінчила філологічний факультет Ужгородського Національного університету. Працювала журналі стом у газеті «Думська площа» (м. Одеса). Переможець україн сько-німецької премії Олеся Гончара та премії «Дебют». Автор трьох прозових книжок: «Перелітна» (2006), «Твоя дитинка» (нагороджена відзнакою «Вибір видавців» Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова — 2010») і «Татцельвурм. Тірольська історія» (2011) — номінант на премію «Книга Року» за версією Бі-Бі-Сі. Роман «Віртуалка» отримав спеціальну від- знаку Австрійського культурного форуму на «Коронації слова — 2012». Хобі — літературні переклади з угорської та німецької мов. Живе і працює у Відні. У її буднях присутні Майорка, темна кімната, сліпі та веб-камера. У її житті не залишилося місця для себе, хоча вона щодня бачить тільки власне зображення на моніторі. Віртуальна любов — така ж залежність, як наркотики чи алкоголь, — втеча від себе. Діана розуміє це, тому і зважується на бунт — бунт, за межами якого на неї чекає ПРАВДА про працівниць Інтернет-бізнесу. Але чи можливо розпочати нове життя після того, як твоє оголене тіло бачили тисячі чоловіків?..

Анотація

Ірися Ликович (нар. 1984 р.) закінчила філологічний факультет Ужгородського Національного університету. Працювала журналістом у газеті «Думська площа» (м. Одеса). Переможець українсько-німецької премії Олеся Гончара та премії «Дебют». Автор трьох прозових книжок: «Перелітна» (2006), «Твоя дитинка» (нагороджена відзнакою «Вибір видавців» Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова — 2010») і «Татцельвурм. Тірольська історія» (2011) — номінант на премію «Книга Року» за версією Бі-Бі-Сі. Роман «Віртуалка» отримав спеціальну відзнаку Австрійського культурного форуму на «Коронації слова — 2012». Хобі — літературні переклади з угорської та німецької мов. Живе і працює у Відні.

У її буднях присутні Майорка, темна кімната, сліпі та веб-камера. У її житті не залишилося місця для себе, хоча вона щодня бачить тільки власне зображення на моніторі. Віртуальна любов — така ж залежність, як наркотики чи алкоголь, — втеча від себе. Діана розуміє це, тому і зважується на бунт — бунт, за межами якого на неї чекає ПРАВДА про працівниць Інтернет-бізнесу. Але чи можливо розпочати нове життя після того, як твоє оголене тіло бачили тисячі чоловіків?..

Читати далі
Додати відгук