Великий сімейний юридичний довідник у питаннях і відповідях

Опис:

Зрозумілі відповіді від фахових юристів з урахуванням змін у законодавстві! З довідника ви отримаєте професійну консультацію щодо найнагальніших питань! Як правильно скаржитись, щоб отримати результат. Чому приділити увагу під час дарування. Як оформити трудовий договір. Як правильно повернути гроші кредиторові. Як поділити спільне сумісне майно в разі розлучення. Як оскаржити рішення суду. Корисне доповнення! У книжці наведено зразки необхідних типових документів, які допоможуть вам самостійно відстояти свої права!

Cover.png

t1.jpg

Logo_2012_RU.jpg

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2015

ISBN 978-966-14-8963-8 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

Дизайнер обкладинки Андрій Цепотан

Сичов О. М.

C41 Великий сімейний юридичний довідник у питаннях і відповідях / О. М. Сичов, Д. С. Довбій. Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімей­ного Дозвілля», 2015. 576 с.

ISBN 978-966-14-8756-6

Сімейний юридичний довідник стане в нагоді кожному! Ви знайдете у ньому відповіді на запитання, що стосуються найнагальніших життєвих ситуацій. Як правильно подати скаргу? Якими нормами регульовано споживчі відносини? Як відстояти свої права в суді і що таке кримінальне провадження? На що слід зважати, оформлюючи трудовий договір? Стосовно цих та багатьох інших актуальних юридичних запитань консультують досвідчені правники. Окремі розділи описують відповідні галузі права (трудове, сімейне, цивільні, споживчі й земельні відносини тощо). У книзі також наведено зразки необхідних типових документів.

УДК 34

ББК 67.9(4УКР)

© DepositPhotos.com / JanPietruszka, обкладинка, 2015

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», видання українською мовою, 2015

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», художнє оформлення, 2015

Читати далі
Додати відгук