Гаугразький бранець. Том 2. Ч. 3 - 4

Опис:

Він хотів щастя для всіх. Він мріяв припинити війну — і порушив рівновагу, що трималася століттями. Війна перестала бути абстракцією для Глобального соціуму. Знищити Гауграз — іншого виходу більше нема. З чоловічої точки зору. Жінка, яка рятує свій дім — чи вирішує конфлікти світового рівня — діє зовсім в інший спосіб. «Гаугразький бранець» — психологічний роман, де стикаються два кардинально різні — за менталітетом, бекграундом, цінностями — жіночі погляди на той самий чоловічий світ.

Анотація

Він хотів щастя для всіх. Він мріяв припинити війну — і порушив рівновагу, що трималася століттями. Війна перестала бути абстракцією для Глобального соціуму. Знищити Гауграз — іншого виходу більше нема. З чоловічої точки зору. Жінка, яка рятує свій дім — чи вирішує конфлікти світового рівня — діє зовсім в інший спосіб.

«Гаугразький бранець» — психологічний роман, де стикаються два кардинально різні — за менталітетом, бекграундом, цінностями — жіночі погляди на той самий чоловічий світ.

Електронна книжка «Гаугразький бранець» це ще й гіпертекст, який вписує сюжет книжки у глобальний інформаційний простір.


Читати далі
Додати відгук