Нотатки Мальте Лаурідса Бріґе

Жанр: Класична література, Поезія, Європа, Художня література

Правовласник: Фоліо

Дата першої публікації: 2011

Опис:

Ім’я Райнера Марії Рільке (1875—1926) — одного з найвидатніших ліриків світової літератури, «Орфея ХХ століття» — стоїть поряд з іменами Шарля Бодлера, Поля Верлена, Артюра Рембо, Поля Валері, Олександра Блока, Володимира Свідзінського, Осипа Мандельштама. Його творчість є значущою для всіх, хто шукає відповіді на вічні питання. Поет жив у переломну епоху кінця ХІХ — початку ХХ століття, яка спонукала шукати шляхів до втраченої гармонії. Головна тема поезії Рільке — спроба подолати самотність шляхом єднання з людьми і природою. «Нотатки Мальте Лаурідса Бріґе» (1910) — це напівбіографічний роман, що провістив появу екзистенціальної прози.

Анотація

Ім’я Райнера Марії Рільке (1875—1926) — одного з найвидатніших ліриків світової літератури, «Орфея ХХ століття» — стоїть поряд з іменами Шарля Бодлера, Поля Верлена, Артюра Рембо, Поля Валері, Олександра Блока, Володимира Свідзінського, Осипа Мандельштама. Його творчість є значущою для всіх, хто шукає відповіді на вічні питання.

Поет жив у переломну епоху кінця ХІХ — початку ХХ століття, яка спонукала шукати шляхів до втраченої гармонії. Головна тема поезії Рільке — спроба подолати самотність шляхом єднання з людьми і природою. «Нотатки Мальте Лаурідса Бріґе» (1910) — це напівбіографічний роман, що провістив появу екзистенціальної прози.

Читати далі
Додати відгук