Внутрішня історія. Кишечник — найцікавіший орган нашого тіла

Опис:

Кишечник — особливий орган. Він формує дві третини імунної системи, переробляє їжу в енергію і водночас продукує понад двадцять власних гормонів! Від бактерій, які містить кишечник, залежить, чи буде людина товстою або стрункою, щасливою або сумною, хороброю чи депресивною. Тож дізнайтеся більше про його величність кишечник! Авторка розповідає про структуру та принципи роботи кишечника, роль кишкової флори, вплив кишечника на мозок та зв`язок імунної системи і бактерій... Ви зрозумієте, де слід шукати корені багатьох хвороб та як з ними боротися.

cover.png

t1.jpg

46154.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2015

ISBN 978-966-14-9836-4 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

Ендерс Дж.

Е64 Внутрішня історія. Кишечник — найцікавіший орган нашого тіла / Джулія Ендерс; перекл. з нім. К. Меньшикової. Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімей­ного Дозвілля», 2015. 288 с. : іл.

ISBN 978-966-14-9321-5 (укр.)

ISBN 978-3-550-08041-8 (нім.)

До вашої уваги — його величність кишечник! Так-так, саме він! Ви ще соромитеся говорити про цей дуже важливий та цікавий орган свого тіла? Дарма! Тому що саме від його роботи залежить не тільки гарне фізичне самопочуття, але й ваш настрій та психічний стан. Узагалі, що ми знаємо про кишечник? Здається, зовсім небагато! Але ж це цілий світ зі своїми правилами, обов’язками, громадянами — і навіть злочинцями! Ця книга покликана змінити існуючий стан речей. Ви дізнаєтеся про структуру та принципи роботи кишечника, роль кишкової флори, вплив кишечника на мозок та зв’язок імунної системи і бактерій… Тож запрошуємо до захопливої подорожі травним шляхом! Обіцяємо, нудно не буде!

УДК 611.06

ББК 28.706

Уся інформація, наведена в цій книзі, сумлінно перевірена автором. Видавництво не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, які можуть виникнути в результаті необережного застосування пропонованих матеріалів. Книга не замінить консультації лікаря

Перекладено за виданням:

Enders G . Darm mit Charme. Alles über ein unterschätztes Organ / Giulia Enders. — Berlin : Ullstein, 2014. — 288 S.

Ілюстрації: Джилл Ендерс

Переклад з німецької Карини Меньшикової

Читати далі
Додати відгук