Йди за мрією. Все можливо

Опис:

Вона народилася без ніг і була в той же день покинута батьками. Лікарі не вірили, що вона колись зможе просто сидіти… Сьогодні Джен Брікер — чемпіонка студентської олімпіади з гімнастики, актриса шоу Брітні Спірс, повітряна акробатка, що літає на шовкових полотнах високо над землею і об’їздила пів земної кулі — розповість свою вражаючу історію. Віддана любов прийомних батьків — щоб жити без страху і без обмежень! Віра у власну «суперсилу» — щоб своїм прикладом надихати мільйони людей йти до своєї мрії, не шукаючи виправдань в обмежених можливостях. Бо якщо немає ніг, щоби йти, треба взяти у долі крила!

cover.jpg2.jpg

3.jpg

Logo_2012_UKR.jpg

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

ISBN 978-617-12-2393-6 (epub)

Жодну з частин даного видання

не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі

без письмового дозволу видавництва

Вперше опубліковано англійською мовою під назвою Everything Is Possible видавництвом Baker Books, a division of Baker Publishing Group, Grand Rapids, Michigan, 49516, U.S.A.

Усі права захищено

Перекладено за виданням: Bricker J. Everything is possible : finding the faith and courage to follow your dreams / Jen Bricker, with Sheryl Berk. — Grand Rapids : Baker Books, 2016. — 208 p.

Переклад з англійської Віри Кучменко

Електронна версія створена за виданням:

Брікер Д., Берк Ш.

Б87 Йди за мрією. Все можливо : роман / Джен Брікер, Шеріл Берк ; пер. з англ. В. Кучменко. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. — 224 с.

ISBN 978-617-12-1682-2 (укр.)

ISBN 978-0-8010-1930-2 (англ.)

Джен Брікер — відома на всю Америку безнога повітряна акробатка, чемпіонка студентської олімпіади із силової гімнастики, мотиваційний оратор, що є частим гостем телевізійних шоу та конференції TED. Історія її життя справді приголомшує і є яскравим прикладом того, на що здатна віддана батьківська любов до дитини з особливими потребами. Ця любов навчила Джен не відчувати страху перед життям. А життя без страху — це життя без обмежень! Вона вірить: кожна людина має «суперсилу», яка живиться вірою. Її відповідальність — власним прикладом показати людям, що життя є найдивовижнішим із див, і варто лише мріяти. І йти за своєю мрією… А відсутність ніг — ще не привід відступати!

УДК 821.111(73)

ББК 84(7Спо)

© Jen Bricker, 2016

© DepositPhotos.com / Serg64, обкладинка, 2017

© Hemiro Ltd, видання українською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», переклад та художнє оформлення, 2017

Читати далі
Додати відгук