Шпигунські таємниці. Як захистити своє життя

Опис:

Що робити, якщо ви почули в домі кроки грабіжника? Як зрозуміти, що вашу машину намагаються вкрасти? Як звільнитися, якщо ви раптом прокинулися, обмотані клейкою стрічкою? «Шпигунські таємниці» — практичні поради колишнього спецагента, як діяти у небезпечних ситуаціях. Кумедні (і не дуже) приклади з реального життя і розважать, і покажуть, як не втрапити в халепу. Для кого книжка Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто хоче вберегти себе і свою сім’ю. Чому ця книжка Джейсон Генсон навчить вас, як уникнути домашнього насильства, вуличного нападу й інших жорстоких злочинів; з’ясувати, що за вами стежать; розпізнати злочинця деінде — на вулиці, в потязі, за кордоном; опанувати основи теорії брехні і виявити нещирість у словах співрозмовника, у тому числі під час ділових перемовин; убезпечити себе від лиха, подорожуючи літаком, автівкою, на таксі та іншими видами транспорту.

081_Hanson-Jason_Shpygunski-taemnyci_1000.jpg

Вступ

Люди часто запитують мене, чому я пішов на службу в ЦРУ. Відверто кажучи, коли ви дізнаєтеся про моє дитинство, то визнаєте цей крок закономірним. У той час, як інші знайомилися з дівчатами, я бігав лісом із рушницею BB (або будував із пластикової труби установку для запуску картоплі). Окрім того, впродовж тривалого часу я був бойскаутом і отримав звання Скаута-Орла. Мене завжди вабила діяльність, пов’язана з пригодами, виживанням або фізичною підготовкою. Ставши дорослим, я зрозумів, що ніколи не прагнув звичайної офісної праці, і першою роботою, що я обрав після завершення коледжу, була служба в поліції. Незабаром мені запропонували посади в Секретній службі та ЦРУ. Я вирішив, що робота в ЦРУ буде захопливішою, і, отже, пристав на їхню пропозицію.

Коли 2003 року я вступив до лав ЦРУ, то навіть не уявляв, що прийоми, які використовують офіцери для контррозвідки, спостереження та захисту персоналу агентства, можуть бути корисні у повсякденному цивільному житті. Завдяки підготовці найвищого рівня мені пощастило набути чимало унікальних навичок. Я можу звільнитися від кайданок за кілька секунд, легко відкрити замок, завести автомобіль без ключа, застосувати психологічну атаку для отримання бажаного і знаю, коли хтось говорить неправду. Я здатен швидко змайструвати зброю, спакувати ідеальний аварійний комплект і навіть зникнути без сліду в разі потреби. Також я спроможний визначити, чи стежать за мною, уникнути потенційно небезпечної зустрічі з можливими зловмисниками й тримати себе та свою сім’ю в безпеці як удома, так і під час поїздок. Деякі з моїх навичок потрібні щодня, інші не дуже часто вступають у гру і призначені переважно для «внутрішнього шпигуна». Проте всі вони можуть урятувати життя, і це завдання виконують. Я хотів би поділитися цими навичками з вами, адже, хоча й закликаю вас ніколи не наражатися на небезпеку, ви можете стати наступним, хто врятувався завдяки цій інформації.

Після звільнення з ЦРУ заради підприємницької діяльності та виховання дітей, я взяв собі за мету передавати прийоми, що захистять життя, іншим людям. Прагнення особистої і загальної безпеки спонукало мене до відкриття в 2010 році спеціальної школи «Шпигунські способи виживання в екстремальних умовах та втеча з полону». Після кількох надзвичайно успішних років викладання цих методів для тисяч людей в усьому світі, серед яких були керівники найвищого рангу, знаменитості, фахівці з безпеки, багаті приватні особи, домогосподарки та студенти, я зрозумів, що настав час поділитися цією інформацією з якомога більшою кількістю людей, які зацікавлені в захисті себе та своїх рідних. Сподіваюся, що «Шпигунські таємниці», доведуть вам, що не обов’язково бути розвідником, щоб захистити себе в нестабільному світі. Я успішно навчав шпигунських способів виживання в екстремальних умовах та втечі з полону тисячі людей під час цікавих та інтенсивних навчальних курсів. Мої «Шпигунські таємниці» допомагають звичайним людям зарадити викраденню дитини чи автомобіля, зупинити проникнення в дім та запобігти вуличному грабунку. Ось лише кілька прикладів, як ці методи вберегли життя:

Емі О. з Вірджинії одразу зрозуміла, як поводитися, коли побачила, що за нею стежать із бігової доріжки неподалік її будинку.

Джаред Л. із Лас-Вегаса точно знав, як діяти, коли йому погрожували в ліфті гаража.

Ден П. із Лос-Анджелеса розповів, що після моїх курсів зміг уникнути неприємностей, коли розлючений чоловік із погрозами підійшов до його машини поблизу аеропорту.

Гері С., віце-президент виробничої компанії, який одинадцять місяців на рік проводить у подорожах, уник двох спроб пограбування в Китаї.

Хізер М. із Сарасоти, Флорида, вдалося втекти, застосувавши куботан, коли двоє чоловіків намагалися викрасти її на заправній станції.

Денніс Р. із Техасу вижив під час незаконного проникнення в його будинок завдяки прийомам, що засвоїв на моїх курсах шпигунських способів виживання в екстремальних умовах та втечі з полону.

Ці люди вижили в потенційно небезпечних або навіть у критичних ситуаціях, тому що точно знали, що робити. Вони реагували, використовуючи різні методи з моїх курсів, і не стали жертвами насильницьких злочинів. Я бажаю, щоб після прочитання цієї книжки ви були впевнені та готові до будь-якої кризової або надзвичайної ситуації, в якій можете опинитися ви або ваші близькі. І знали, як у такій ситуації реагувати.

Читати далі
Додати відгук