Червоний горобець

Опис:

• Роман, що здобув премію імені Едґара Аллана По • Екранізація із Дженніфер Лоуренс і Джоелом Едґертоном • Від культового режисера кінострічок «Голодні ігри» та «Я — легенда» Шпигунські пристрасті, які здатні знищити світ… Домініка Єгорова — найцінніша з агентів російських спецслужб, випускниця школи горобців — особливого відділу контррозвідки. Вона — звабниця, яка використовує своє тіло для збору інформації та подальшого усунення іноземних дипломатів і шпигунів. Її майстерність легендарна. Нова ціль Домініки — молодий офіцер ЦРУ Натаніель Неш, відповідальний за проникнення американських «кротів» до російської розвідки. Проте бездоганний план дає збій: між Домінікою і Нейтом спалахують почуття. І тієї ж миті немов полуда спадає з їхніх очей. Адже обоє здаються горобцями в клітці ницої системи шпигунських схем та інтриг вищого керівництва. Відтепер під загрозою опиняються не лише їхні кар’єри, а й безпека обох держав… Джейсон Метьюз відродив шпигунський роман! За шкалою від однієї до п’яти зірок цей роман здобуває шість! New York Journal of Books Про автора: Джейсон Метьюз — відставний офіцер ЦРУ, екс-розвідник. Протягом тридцятирічної кар’єри він встиг попрацювати у різних країнах, де займався таємним збором інформації. Перебуваючи на службі Метьюз співпрацював з іноземними партнерами у боротьбі з тероризмом.

cover.png

r997.jpg

r999.jpg

r998.jpg

1008784.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2016

ISBN 978-617-12-4858-8 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

1008970.png

Перекладено за виданням:

Matthews J. Red Sparrow : A Novel / Jason Matthews. — New York : Scribner, 2013. — 448 p.

Переклад з англійської Максима Ларченка, Бориса Превіра

Обережно! Ненормативна лексика!

Метьюз Д.

М54 Червоний горобець : роман / Джейсон Метьюз ; перекл. з англ. М. Ларченка, Б. Превіра. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімей­ного Дозвілля», 2018. — 496 с.

ISBN 978-617-12-4738-3

ISBN 978-1-4767-0612-2 (англ.)

Домініка Єгорова — найцінніша з агентів російських спецслужб, випуск­ниця «школи горобців» — особливого відділу контррозвідки. Вона — звабниця, яка використовує своє тіло для збору інформації та подальшого усунення іноземних дипломатів і шпигунів. Нова ціль Домініки — молодий офіцер ЦРУ Натаніель Неш, відповідальний за проникнення американських «кротів» до російської розвідки. Проте бездоганний план дає збій: між Домінікою та Нейтом спалахують почуття. Відтепер під загрозою опиняються не лише їхні кар’єри, а й безпека обох держав…

УДК 821.111(73)

© Jason Matthews, 2013

© Hemiro Ltd, видання україн­ською мовою, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», переклад і художнє оформлення, 2018

Читати далі
Додати відгук