Тріумфальна арка

Жанр: Міський роман

Правовласник: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Дата першої публікації: 2018

Опис:

• Дві класичні екранізації • Роман, що увійшов до списку 100 найкращих світових бестселерів • Історія кохання, в якій Ремарк відобразив свої стосунки з Марлен Дітріх Франція, 1939 рік. Світ на порозі Другої світової війни. Людвіг — один з тих, хто вже відчув жорстокість нацистів: він пройшов тортури гестапівців, концтабір, утратив кохану. Рятуючись, чоловік тікає до Франції та змінює ім’я. Відтепер він хірург-біженець Равік. Митарства та злидні емігрантської долі лягають на плечі чоловіка. Одного разу він зустрічає Джоан Маду, актрису з Італії. Вона так само, як і Равік, самотня й загублена в цьому холодному світі. Лиха година поєднує їхні душі, а кохання, яке спалахує між ними, стає гірким від сліз… Про автора: Еріх Марія Ремарк — один з найвідоміших письменників ХХ століття. Його антивоєнні романи «На західному фронті без змін», «Три товариші», «Тріумфальна арка» є справжніми світовими сенсаціями, що не втрачають актуальності й до сьогодні. Поруч із Гемінґвеєм та Олдінґтоном Ремарк — одна з культових постатей літературної течії «втраченого покоління».

Cover_.jpg3.jpg

Logo_2012_UKR.jpg

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2018

ISBN 978-617-12-4912-7 (epub)

Жодну з частин даного видання

не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі

без письмового дозволу видавництва

Шановні правовласники!

Ми вжили всіх можливих заходів, щоб знайти вас і домовитися про придбання прав на використання у наших книгах перекладеного вами твору. Проте інформація з цього питання відсутня. Будь ласка, з питань пред’явлення авторських прав на переклад вміщеного у книзі роману звертайтеся до видавництва «Книжковий клуб “Клуб сімейного дозвілля”» (тел. 057-738-88-89).

Надруковано за виданням: Ремарк Е.-М. Твори : В 2-х т. Т. 2. Тріумфальна арка; Чорний обеліск : Романи / Еріх Марія Ремарк ; перекл. з нім. Є. Попович. — К. : Дніпро, 1986. — 768 с.

Публікується за сприяння «Mohrbooks AG Literary Agency» та «Synopsis Literary Agency»

Переклад з німецької Євгена Поповича

Дизайнер обкладинки Оксана Волковська

Електронна версія створена за виданням:

Ремарк Е.-М.

Р37 Тріумфальна арка : роман / Еріх Марія Ремарк; пер. з нім. Є. Поповича. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 480 с.

ISBN 978-617-12-4750-5

Читати далі
Додати відгук