Іліада

Жанр: Класична література

Правовласник: Фоліо

Дата першої публікації: 2018

Опис:

Гомерівський епос складається з двох епопей — «Іліади» і «Одіссеї ». Головний герой «Іліади» — Ахілл. Гнів Ахілла, якого образив верховний вождь Агамемнон, — основний мотив, що організує сюжетну єдність поеми. Картини героїчних двобоїв чергуються з картинами мирного життя в обложеній Трої, а та- кож з не позбавленими гумору сценами суперечки богів на Олімпі. Цей епос, перекладений багатьма мовами світу, вийшов да- леко за межі національного грецького письменства і завдяки своїм художнім достоїнствам та історичній цінності зайняв по- чесне місце в скарбниці світової літератури.

Cover
Анотація

Гомерівський епос складається з двох епопей — «Іліади» і «Одіс­сеї». Головний герой «Іліади» — Ахілл. Гнів Ахілла, якого образив верховний вождь Агамемнон, — основний мотив, що організує сюжетну єдність поеми. Картини героїчних двобоїв чергуються з картинами мирного життя в обложеній Трої, а також з не позбавленими гумору сценами суперечки богів на Олімпі.

Цей епос, перекладений багатьма мовами світу, вийшов далеко за межі національного грецького письменства і завдяки своїм художнім достоїнствам та історичній цінності зайняв почесне місце в скарбниці світової літератури.

 Гомер

Іліада

Читати далі
Додати відгук