На високій полонині. Нові часи. Книга 2

Жанр: Лінгвістика

Правовласник: Фоліо

Дата першої публікації: 2018

Опис:

Роман «На високій полонині» — головний твір життя Стані- слава Вінценза (1888—1971), польського письменника, філософа, гуманіста. Це друга книга багатотомної епопеї про Гуцульщину, де зібрано величезний етнографічний матеріал про побут, звичаї, ду- ховну культуру гуцулів. У книжці переплітаються різні жанри: то вона звучить як поетична проза, то як етнографічний нарис, леген- да, публіцистика. Дія роману відбувається наприкінці XIX століття. У трьох частинах — «Джерела», «Рубачі», «Весняні води » — розгортається багатокольорова мозаїка з гуцульських обрядів, щоденних клопотів, характерів героїв.

Cover
Анотація

Роман «На високій полонині» — головний твір життя Станіслава Вінценза (1888—1971), польського письменника, філософа, гуманіста. Це друга книга багатотомної епопеї про Гуцульщину, де зібрано величезний етнографічний матеріал про побут, звичаї, духовну культуру гуцулів. У книжці переплітаються різні жанри: то вона звучить як поетична проза, то як етнографічний нарис, легенда, публіцистика.

Дія роману відбувається наприкінці XIX століття. У трьох части­нах — «Джерела», «Рубачі», «Весняні во­ди» — розгортається багато­кольорова мозаїка з гуцуль­сь­­ких обрядів, щоденних клопотів, характерів героїв.Станіслав Вінценз

На високій полонині. Нові часи (Чвари)

Читати далі
Додати відгук