Таємниця Боскомської долини

Жанр: Художня література

Правовласник: Фоліо

Дата першої публікації: 2019

Опис:

«Таємниця Боскомської долини» (1891) — чергова історія про пригоди геніального сищика Шерлока Голмса, героя багатьох детективних повістей та оповідань англійського письменника Артура Конан Дойла (1859—1930). У Боскомській долині вбито літнього орендаря Чарльза Мак-Карті. Перед загибеллю він посварився зі своїм сином Джеймсом, на якого й падає підозра. Нещасному загрожує шибениця, однак Шерлок Голмс за допомогою свого дедуктивного методу знаходить справжнього вбивцю, і суд виправдовує Джеймса. Також до видання увійшли повісті А. Конан Дойла «Пригода з горбанем», «Грек-тлумач», «Доброчинний базар» та інші.

Cover
Анотація

«Таємниця Боскомської долини» (1891) — чергова історія про пригоди геніального сищика Шерлока Голмса, героя багатьох детективних повістей та оповідань англійського письменника Артура Конан Дойла (1859—1930).

У Боскомській долині вбито літнього орендаря Чарльза Мак-Карті. Перед загибеллю він посварився зі своїм сином Джеймсом, на якого й падає підозра. Нещасному загрожує шибениця, однак Шерлок Голмс за допомогою свого дедуктивного методу знаходить справжнього вбивцю, і суд виправдовує Джеймса.

Також до видання увійшли повісті А. Конан Дойла «Пригода з горбанем», «Грек-тлумач», «Доброчинний базар» та інші.


Артур Конан Дойл

Таємниця Боскомської Долини

Читати далі
Додати відгук