Сайонара

Жанр: Драматургія, Художня література

Правовласник: Фабула

Дата першої публікації: 2018

Опис:

Друга світова війна позаду. Колишні вороги — Сполучені Штати і Японія — намагаються шукати шляхи співпраці, але спогади ще надто свіжі й болючі. Чи зможуть американський військовий пілот — ветеран війни, і японська дівчина, яка втратила батька й брата, знайти спільну мову? Чи такими вже непереборними є національні відмінності і різниця культур? Чи зможе кохання подолати пам’ять про втрати і минулу ворожнечу? Чи витримає воно тиск забобонів і загального осуду? Однойменний фільм за мотивами роману з Марлоном Брандо і Мііко Тако у головних ролях висувався на кінопремію «Оскар» у десяти номінаціях і 1958 року отримав чотири золоті статуетки.

cover.jpg

Джеймс А. Міченер

Сайонара

Роман

Серія «Світовий бестселер»

Видавництво Фабула

2019

Copyright © 1953, 1954 by James A. Michener

© Я. Машико, пер. з англ., 2018

© «Фабула», макет, 2018

© Видавництво «Ранок», 2018

ISBN 978-617-09-4925-7

Переклад з англійської Ярослави Машико

Усі права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути відтворена

в будь-якій формі без письмового дозволу

власників авторських прав.

Електронна версія створена за виданням:

Міченер, Джеймс А.

М57 Сайонара. Роман / Пер. з англ. Я. Машико. — Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2018. — 288 с. — (Серія «Світовий бестселер»).

ISBN 978-617-09-3949-4

Друга світова війна позаду. Колишні вороги — Сполучені Штати і Японія — намагаються шукати шляхи співпраці, але спогади ще надто свіжі й болючі. Чи зможуть американський військовий пілот — ветеран війни, і японська дівчина, яка втратила батька й брата, знайти спільну мову? Чи такими вже непереборними є національні відмінності і різниця культур? Чи зможе кохання подолати пам’ять про втрати і минулу ворожнечу? Чи витримає воно тиск забобонів і загального осуду?

Однойменний фільм за мотивами роману з Марлоном Брандо і Мііко Тако у головних ролях висувався на кінопремію «Оскар» у десяти номінаціях і 1958 року отримав чотири золоті статуетки.

УДК 82-311.6

Читати далі
Додати відгук