Космічні мільярдери: Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони

Жанр: Мемуари, біографічна література

Правовласник: Фабула

Дата першої публікації: 2019

Опис:

Освоєння землянами космічного простору розпочалося понад півстоліття тому двома великими державами — СРСР і США майже одночасно. Та на початку нинішнього століття воно зазнало нових і характерних змін. До сфери експлуатації космосу долучилися підприємці зі своїми значними капіталами. Вони поставили собі за мету налагодити польоти в космос і на інші планети, для запровадження нового виду бізнесу — космічного туризму, щоб здійснювати регулярні космічні подорожі для багатих осіб, котрі мають змогу їх оплатити. Книжка цікаво розповідає про визначних підприємців-першопрохідців у космічному бізнесі — Джеффа Безоса, Ілона Маска, Річарда Бренсона та інших багатіїв, які займаються цим видом діяльності. І в кожного з них торується свій шлях, свої цілі та перемоги. Багато уваги на сторінках книжки приділено Ілону Маску, який є визнаним лідером освоєння космосу серед підприємців із приватним капіталом.

cover.jpg

ТIM Фернгольц

КОСМIЧНI МIЛЬЯРДЕРИ

Ілон Маск,

Джефф Безос

ТА НОВІ КОСМІЧНІ ПЕРЕГОНИ

Оригінальна назва твору: ROCKET BILLIONAIRES.
ELON MUSK, JEFF BEZOS, AND THE NEW SPACE RACE

Видавництво Фабула 

2019

Copyright © 2018 by Tim Fernholz

© Г. Литвиненко, пер. з англ., 2019

© «Фабула», макет, 2019

© Видавництво «Ранок», 2019

ISBN 978-617-09-5399-5 (epub)

Усі права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути відтворена

в будь-якій формі без письмового дозволу

власників авторських прав.

Електронна версія створена за виданням:

Фернгольц Тім

Ф43 Космічні мільярдери: Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони / пер. з англ. Г. Литвиненко. Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2019. 272 с.

ISBN 978-617-09-5128-1

Освоєння землянами космічного простору розпочалося понад півстоліття тому двома великими державами — СРСР і США майже одночасно. Та на початку нинішнього століття воно зазнало нових і характерних змін. До сфери експлуатації космосу долучилися підприємці зі своїми значними капіталами. Вони поставили собі за мету налагодити польоти в космос і на інші планети, для запровадження нового виду бізнесу — космічного туризму, щоб здійснювати регулярні космічні подорожі для багатих осіб, котрі мають змогу їх оплатити.

Читати далі
Додати відгук