Іскра радості: ілюстрований майстер-клас з організації простору та прибирання

Жанр: Активні хобі, Дозвілля

Правовласник: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Дата першої публікації: 2018

Опис:

• Бестселер New York Times • Від авторки «Викинь мотлох із життя!» • Яскраво проілюстровані практичні поради Почніть нове життя з генерального прибирання оселі! А як це зробити правильно — підкаже Марі Кондо. У жодному разі не починайте викидати все поспіль. Ця книжка допоможе опанувати мистецтво впорядкування речей, адже без цього не вдасться правильно організувати своє життя. Ви навчитеся оточувати себе тим, що приносить радість, відрізняючи важливе від непотребу. Експерт з організації простору, яка приголомшила світ своєю магією прибирання, повертається з новими порадами, що надихають на грандіозні звершення. People На сторінках цього видання описаний ідеальний спосіб життя, в якому пануватиме порядок. Інструкції щодо складання одягу таким чином, аби він займав мінімум місця в шафі, хитрощі компактного зберігання речей: від побутової хімії до документів; у комодах та ящиках. Розпочніть нове життя без зайвих речей та людей! Про автора: Марі Кондо — авторка бестселерів New York Times, яка ввійшла до списку 100 найвпливовіших людей. Вона винайшла оригінальний «метод КонМарі» для наведення ладу в житті та будинку.

cover.png

r971.jpg

r970.jpg

157331.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2018

ISBN 978-617-12-5279-0 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

УДК 64

К64

Originally published in two separate volumes in Japan as Jinsei ga Tokimeku Katazuke no Maho 2 and Irasuto de Tokimeku Katazuke no Maho by Sunmark Publishing, Inc., Tokyo, in 2012 and 2015. Copyright © Marie Kondo/KonMari Media Inc. (KMI). English translation by Cathy Hirano. **/Ukrainian translation rights arranged with Sunmark Publishing, Inc. and KonMari Media Inc. (KMI), through InterRights Inc., Tokyo, Japan, Gudovitz & Company Literary Agency, New York, USA and Synopsis Literary Agency, Moscow, Russia

Перекладено за виданням:

Kondo M. Spark Joy. An illustrated master class on the art of organizing and tidying up/ Marie Kondo. — New York : Penguin Random House LLC, 2016. — 304 p.

Переклад з англійської Ганни Пінчук

Дизайнер обкладинки Аліна Ачкасова

ISBN 978-617-12-5099-4

ISBN 978-1-60774-972-1 (англ.)

© Marie Kondo, 2016

Читати далі
Додати відгук