Мишачі та мушачі, а також курячі пригоди

Жанр: Література для дітей, Казки, легенди, міфологія, Оповідання, Пригоди

Правовласник: Фоліо

Дата першої публікації: 2019

Опис:

Дивовижні пригоди звичайних речей — перша книга серії казок від відомих письменників Марини та Сергія Дяченків. Якщо придивитися і прислухатися — виявиться, що самі звичні речі, що нас повсякденно оточують, живуть своїм цікавим життям, часом непростим, але проблеми їхні ми, люди, можемо допомогти розв'язати! Полохливий поїзд більше не боїться птахів, допитлива річка здійснила свою давню мрію, звичайний шарфик пережив подвійне перетворення, а водогін став справжнім музикантом! Ці та інші дивовижні пригоди звичайних речей, описані в цій добрій книзі, стануть справжнім відкриттям для кожної допитливої дитини!

Cover
Анотація

«Дивовижні пригоди звичайних речей» — перша книга серії казок від відомих письменників Марини та Сергія Дяченків.

Якщо придивитися і прислухатися — виявиться, що самі звичні речі, що нас повсякденно оточують, живуть своїм цікавим життям, часом непростим, але проблеми їхні ми, люди, можемо допомогти розв'язати! Полохливий поїзд більше не боїться птахів, допитлива річка здійснила свою давню мрію, звичайний шарфик пережив подвійне перетворення, а водогін став справжнім музикантом!

Ці та інші дивовижні пригоди звичайних речей, описані в цій добрій книзі, стануть справжнім відкриттям для кожної допитливої дитини!


Марина та Сергій Дяченки

Мишачі та мушачі, а також курячі пригоди

Читати далі
Додати відгук