Моральні листи до Луцилія: У 2-х т. — Tом 1

Жанр: Художня література, Класична філософія

Правовласник: Фоліо

Дата першої публікації: 2019

Опис:

Луцій Анней Сенека (4 р. до н. е. — 65 р.) — давньоримський письменник, державний діяч, оратор, філософ, перший представник філософії стоїцизму в Римі. Він був впродовж кількох років наставником майбутнього імператора Нерона, а в перші і кращі роки його правління — найближчим радником імператора. «Моральні листи до Луцилія» — останній твір Сенеки. Це своєрідний підсумок усіх його філософських роздумів про жит- тя, людину і суспільне благо як таке, можна сказати, що в цих листах він викладає систему стоїчної етики. Філософ на прикла- дах із життя пояснює своєму учневі Луцилію, що життя кожної людини цінне настільки, наскільки в ньому є моральна основа.

Cover
Анотація

Луцій Анней Сенека (4 р. до н. е. — 65 р.) — давньоримський письменник, державний діяч, оратор, філософ, перший представник філософії стоїцизму в Римі. Він був впродовж кількох років наставником майбутнього імператора Нерона, а в перші і кращі роки його правління — найближчим радником імператора.

«Моральні листи до Луцилія» — останній твір Сенеки. Це своєрідний підсумок усіх його філософських роздумів про життя, людину і суспільне благо як таке, можна сказати, що в цих листах він викладає систему стоїчної етики. Філософ на прикладах із життя пояснює своєму учневі Луцилію, що життя кожної людини цінне настільки, наскільки в ньому є моральна основа.


Сенека

Моральні листи до Луцилія. Частина I

Читати далі
Додати відгук