Цифрова фотографія: фоторецепти

Жанр: Мистецтва і творчі хобі, Мистецтво

Правовласник: Фабула

Дата першої публікації: 2020

Опис:

Перед вами книжка про цифрову фотографію Скотта Келбі, присвячена готовим рецептам професійної зйомки. Містить чимало цінних практичних порад і секретів. Кожному прийому або ефекту присвячено дві окремі сторінки зі світлинами автора. Одна фотографія представлена в оригіналі, без обробки, щоб показати, за яких обставин відбувалася фотосесія, а друга — це готова версія. Скотт Келбі детально пояснює, у який спосіб отримати таку світлину. Ця книжка неймовірно популярна у світі, адже написана без зайвих складних термінів і розповідає вам, як отримувати чудові фотографії. Використовуйте прийоми, які описує Скотт, і ви будете задоволені результатом

cover.gif

Келбі Скотт

Цифрова фотографія: фоторецепти

Видавництво Фабула

2020

Авторизований переклад з англомовного видання під назвою
THE DIGITAL PHOTOGRAPHY BOOK, PART 5: PHOTO RECIPES, 1-ше видання, автора Скота Келбі, опубліковано Pearson Education, Inc,
що виступає як Peachpit Press

© 2015 Scott Kelby

© Я. Губарєв, пер. з англ., 2020

© «Фабула», макет, 2020

© Видавництво «Ранок», 2020

ISBN 978-617-09-6164-8 (epub)

Усі права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути відтворена

в будь-якій формі без письмового дозволу

власників авторських прав.

Електронна версія створена за виданням:

Келбі Скотт

К34 Цифрова фотографія: фоторецепти / пер. з англ. Я. Губарєв. Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2020. 224 с.

ISBN 978-617-09-6110-5

Перед вами книжка про цифрову фотографію Скотта Келбі, присвячена готовим рецептам професійної зйомки. Містить чимало цінних практичних порад і секретів.

Кожному прийому або ефекту присвячено дві окремі сторінки зі світлинами автора. Одна фотографія представлена в оригіналі, без обробки, щоб показати, за яких обставин відбувалася фотосесія, а друга — це готова версія. Скотт Келбі детально пояснює, у який спосіб отримати таку світлину.

Ця книжка неймовірно популярна у світі, адже написана без зайвих складних термінів і розповідає вам, як отримувати чудові фотографії. Використовуйте прийоми, які описує Скотт, і ви будете задоволені результатом!

УДК 778

Читати далі
Додати відгук