5 секунд, 5 днів

Жанр: Історична література, Військова справа, Художня література

Правовласник: Нора-Друк

Дата першої публікації: 2016

Опис:

«Текст побудований на реальних історіях, розказаних Віталієм Бунчиковим, Ігорем Павловим (БТО «Кривбас»), Володимиром Мазуром та його товаришами (БТО «Херсон»), бійцями 51-ї бригади, сестрою Влада Ковальова (БТО «Херсон») Алевтиною та її чоловіком Олегом Зайченковим. Для уникнення фактичних помилок автор використовував книгу Романа Зіненка («Дніпро 1») «Іловайський щоденник». Увага! Місця, дати, імена, події, думки, діалоги в тексті можуть не співпадати з реальними подіями. Текст створений як художній, не є документом чи документально відображеними інтерв’ю.»

polo5sec250.jpg

Євген Положій

П’ять секунд, п’ять днів

Роман

Київ

Нора-Друк

2016

Текст побудований на реальних історіях, розказаних Віталієм Бунчиковим, Ігорем Павловим (БТО «Кривбас»), Володимиром Мазуром та його товаришами (БТО «Херсон»), бійцями 51-ї бригади, сестрою Влада Ковальова (БТО «Херсон») Алевтиною та її чоловіком Олегом Зайченковим. Для уникнення фактичних помилок автор використовував книгу Романа Зіненка («Дніпро 1») «Іловайський щоденник».

Увага! Місця, дати, імена, події, думки, діалоги в тексті можуть не співпадати з реальними подіями. Текст створений як художній, не є документом чи документально відображеними інтерв’ю.

Читати далі
Додати відгук