Україна починається з тебе

Опис:

Гортаючи сторінки історії боротьби українського народу за здобуття політичної незалежності, а згодом утвердження державності періодично чи ба постійно зустрічаємо ім’я В’ячеслава Чорновола. Само собою напрошується усвідомлення певної закономірності, що там де найважче, де найнебезпечніше, де здавалося б неможливо, і саме в перших лавах сміливців—завжди ми бачимо постать В. Чорновола. Його титанічна, жертовна діяльність немов би урухомлює, пронизує та скріплює порух подій другої половини ХХ століття. У цій книзі зібраний найяскравіший творчий спадок В. Чорновола, починаючи з 1960-х років і до останнього дня життя. Читаючи праці Чорновола, простежуємо етапи його громадсько-політичної та державотворчої діяльності.

Cover
Анотація

Гортаючи сторінки історії боротьби українського народу за здобуття політичної незалежності, а згодом утвердження державності, періодично чи ба постійно зустрічаємо ім’я В’ячеслава Чорновола. Само собою напрошується усвідомлення певної закономірності, що там, де найважче, де найнебезпечніше, де, здавалося б, неможливо, і саме в перших лавах сміливців — завжди ми бачимо постать В. Чорновола. Його титанічна, жертовна діяльність немовби урухомлює, пронизує та скріплює порух подій другої половини ХХ століття.

У цій книзі зібраний найяскравіший творчий спадок В. Чорновола, починаючи з 1960-х років і до останнього дня життя. Читаючи праці Чорновола, простежуємо етапи його громадсько-політичної та державотворчої діяльності.


В’ячеслав Чорновіл

Україна починається з тебе

Читати далі
Додати відгук