Зміщення спектра

Жанр: Художня література

Правовласник: Фабула

Дата першої публікації: 2019

Опис:

Чуттєве продовження бестселера «С@мотність у Мережі» — 21 рік по тому! Якуб — студент факультету інформатики в університеті. Він не знає, що в житті його матері було велике кохання, яке й досі її хвилює. І от його дівчина раптом помічає дивовижні зв’язки між книжкою, яку саме читає, і життям свого коханого. Вона починає пошуки і наштовхується на таємницю. Хто насправді є батьком Якуба? Чи має вона право знайти відповідь на це питання? Родинні секрети, ретроспекції, різні країни — герої наново переживають давно забуті емоції, прагнуть розібратись у власних почуттях і зрозуміти, чи правильний вибір вони колись зробили.

cover.jpg

Януш Леон Вишневський

Зміщення спектра

Видавництво Фабула

2019

© Janusz L. Wiśniewski, 2019

© О. Кравець, Н. Бічуя, В. Степанов, Л. Хворост, пер. з пол., 2019

© «Фабула», макет, 2019

© Видавництво «Ранок», 2019

ISBN 978-617-09-6005-4 (epub)

Усі права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути відтворена

в будь-якій формі без письмового дозволу

власників авторських прав.

Електронна версія створена за виданням:

Вишневський Януш Леон

В55 Зміщення спектра : роман / пер. з пол. О. Кравець, Н. Бічуя, В. Степанов, Л. Хворост. — Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2019. — 448 с.

ISBN 978-617-09-5583-8

Чуттєве продовження бестселера «С@мотність у Мережі» — 21 рік по тому!

Якуб — студент факультету інформатики в університеті. Він не знає, що в житті його матері було велике кохання, яке й досі її хвилює. І от його дівчина раптом помічає дивовижні зв’язки між книжкою, яку саме читає, і життям свого коханого. Вона починає пошуки і наштовхується на таємницю. Хто насправді є батьком Якуба? Чи має вона право знайти відповідь на це питання?

Читати далі
Додати відгук