Провина

Жанр: Детективи

Правовласник: Фабула

Дата першої публікації: 2020

Опис:

Намагаючись поновити у пам’яті події, що передували жахливій аварії, героїня фактично вимушена провести власне розслідування. Їй брешуть геть усі. Одні — тому що мають корисливий інтерес, інші — тому що мріють помститися за минулі образи, ще хтось — тому що не бажають завдавати непотрібний, як на їхню думку, біль. Усім доведеться заплатити — прозрінням, зізнанням, а комусь — навіть життям. Тугий вузол, що його буде розплутано лише на останніх сторінках цього напруженого детектива.

Джефф Ебботт

ПРОВИНА

Роман

fabula

Видавництво «Фабула»
2020


Оригінальна назва твору: BLAME


Copyright © 2017 by Jeff Abbott

© О. Тельна, пер. з англ., 2020

© Видавництво «Фабула», 2020

© Видавництво «Ранок», 2020

ISBN 978-617-09-6800-5 (epub)

Усі права збережено.
Жодна частина цього видання не може бути відтворена в будь-якій формі без письмового дозволу власників авторських прав

Ця книжка є художнім вимислом. Імена, герої, місця та події в ній створені уявою автора чи використані ним у вигаданих ситуаціях. Будь-які збіги з реальними подіями, географічними назвами, іменами живих або померлих людей є цілком випадковими.

Електронна версія створена за виданням:

Ебботт Джефф

Е12 Провина. Роман / Пер. з англ. О. Тельна. — Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2020. — 448 с.

ISBN 978-617-09-4960-8

Намагаючись поновити у пам’яті події, що передували жахливій аварії, героїня фактично вимушена провести власне розслідування. Їй брешуть геть усі. Одні — тому що мають корисливий інтерес, інші — тому що мріють помститися за минулі образи, ще хтось — тому що не бажають завдавати непотрібний, як на їхню думку, біль. Усім доведеться заплатити — прозрінням, зізнанням, а комусь — навіть життям.

Тугий вузол, що його буде розплутано лише на останніх сторінках цього напруженого детектива.

УДК 82-312.4

Шановний читачу!

Спасибі, що придбали цю книгу.

Нагадуємо, що вона є об’єктом Закону України «Про авторське і суміжні право», порушення якого карається за статтею 176 Кримінального кодексу України «Порушення авторського права і суміжних прав» штрафом від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання і матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення. Повторне порушення карається штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням всіх примірників, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудіо- і відеокасет, дискет, інших носіїв інформації, обладнання та матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення. Кримінальне переслідування також відбувається згідно з відповідними законами країн, де зафіксовано незаконне відтворення (поширення) творів.

Книга містить криптографічний захист, що дозволяє визначити, хто є джерелом незаконного розповсюдження (відтворення) творів.

Щиро сподіваємося, що Ви з повагою поставитеся до інтелектуальної праці інших і ще раз Вам вдячні!Голлі Фредерик

Читати далі
Додати відгук