Чудотворец

Опис:

Магия против святости, пистолет против веры, погони и перестрелки, интриги и заговоры, которые приведут из глубинки Америки в кабинеты Белого дома. Жесткая и захватывающая схватка добра и зла заставит вас листать страницы, забывая о времени. Новый мистический экшн от Владимира Имакаева удивит глубиной образов и не отпустит до последней строчки.Магія проти святості, пістолет проти віри, погоні і перестрілки, інтриги і змови, які приведуть із глибинки Америки в кабінети Білого дому. Жорстка і захоплююча сутичка добра і зла змусить вас гортати сторінки, забуваючи про час. Новий містичний екшн від Володимира Імакаєва здивує глибиною образів і не відпустить до останнього рядка.

Аннотация

Магия против святости, пистолет против веры, погони и перестрелки, интриги и заговоры, которые приведут из глубинки Америки в кабинеты Белого дома. Жесткая и захватывающая схватка добра и зла заставит вас листать страницы, забывая о времени. Новый мистический экшн от Владимира Имакаева удивит глубиной образов и не отпустит до последней строчки.

Магія проти святості, пістолет проти віри, погоні і перестрілки, інтриги і змови, які приведуть із глибинки Америки в кабінети Білого дому. Жорстка і захоплююча сутичка добра і зла змусить вас гортати сторінки, забуваючи про час. Новий містичний екшн від Володимира Імакаєва здивує глибиною образів і не відпустить до останнього рядка.


Читати далі
Додати відгук