Китайське дослідження

Опис:

• Світовий бестселер • Результати 40-річних досліджень в одному посібнику • Від найавторитетнішого фахівця з питань харчування Ми — те, що ми їмо. Правильне харчування стало схоже на стильний гаджет, без якого не можна обійтися в сучасному суспільстві. Блоги й передачі заглядають до наших холодильників й радять, що має бути на його полицях. Здається, ми знаємо основи правильного харчування як табличку множення. Тоді чому, попри це, і далі хворіємо, скаржимося на погане самопочуття й погіршення зовнішнього вигляду? А що, як правильне харчування насправді не таке вже й «правильне»?     Це висновки найґрунтовнішого дослідження про взаємозв’язок між дієтою й ризиком розвитку захворювання. The New York Times Колін Кемпбелл, лікар зі світовим ім’ям, кандидат наук і автор 300 наукових публікацій, відповідаючи на це запитання, ділиться висновками 27-річної лабораторної програми. Автор пропонує переглянути традиційне уявлення про правильне харчування, яке може боротися з раком, розсіяним склерозом, діабетом другого ступеня, хворобами серця або, навпаки, загострити хронічні захворювання. Чудодійні ліки, які століттями шукає людство, лежать на тарілці. Утім, чи правильно ми їх уживаємо? Ця книжка — найкраща інструкція.

cover.png

%d1%82%d0%b8%d1%82%d1%83%d0%bb%201.tif

r998.jpg

r999.jpg

304070.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2019

ISBN 978-617-12-6477-9 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

УДК 613.2

К35

Уся інформація, наведена в цій книзі, сумлінно перевірена автором. Видавництво не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, які можуть виникнути в результаті необережного застосування пропонованих матеріалів. Книга не замінить консультації лікаря

Published by permission of BenBella Books, Inc. (USA) via Alexander Korzhenevski Agency (Russia)

Перекладено за виданням:

Campbell T. C., Campbell II T. M. The China Study. Revised and Expanded Edition / T. Colin Campbell, Thomas M. Campbell. — Dallas: BenBella Books, 2016. — 462 p.

Переклад з англійської Віри Кучменко

Перекладено з оновленого та розширеного видання

ISBN 978-617-12-4725-3

Читати далі
Додати відгук