Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я

Правовласник: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Дата першої публікації: 2019

Опис:

• Бестселер New York Times • Книжка № 1 про жіноче сексуальне здоров’я за версією Amazon Чого бажає жінка? Бути жаданою і жадати. Здавалося б, усе так просто. Тоді чому у вашому інтимному житті бракує феєрверків пристрасті? Чому так важко зрозуміти власні бажання, своє тіло й отримати максимальне задоволення? Може, з вами щось не так? Емілі Наґоскі знає відповіді на ці та інші запитання. Про всі «секретики» і «точки» жіночого тіла, про сексуальне бажання, механізм його дії та ідеальні умови для його пробудження. На сторінках видання ви знайдете практики розкриття власного сексуального потенціалу, інформацію про ті самі «ідеальні умови», а також про зв’язок мозку й лібідо. Історії реальних жінок, їхні запитання й відповіді на них поряд із результатами досліджень кваліфікованих фахівців... Ви відкриєте те заповітне щось, яке поліпшить ваше сексуальне життя і змінить розуміння того, що означає бути сексуальною, бажаною та здоровою.     Книга Наґоскі у дружній і легкій манері викладає наукові факти про збудження та бажання. The Guardian Про автора: Емілі Наґоскі — експерт із двадцятирічним стажем у царині статевого виховання, докторка наук і авторка популярних книжок-сенсацій та низки наукових публікацій. Її бестселер «Як бажає жінка» потрапив до ТОП-5 книжок про науку за оцінкою Goodreads.

cover.png

r999.jpg

741674.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2019

ISBN 978-617-12-6763-3 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

Видавництво не несе відповідальності за можливі наслідки виконання наведених рекомендацій. Книга не може замінити консультації кваліфікованого спеціаліста

Originally published by Simon & Schuster, Inc.

Перекладено за виданням:

Nagoski E. Come as You are. The Surprising New Science that Will Transform Your Sex Life / Emily Nagoski. — New York: Simon & Schuster Paperbacks, 2015. — 404 p.

Переклад з англійської Вікторії Зенгви

Дизайнери обкладинки Олексій Ачкасов, Аліна Бєлякова

Наґоскі Е.

Н16 Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я / Емілі Наґоскі ; пер. з англ. В. Зенгви. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2019. — 480 с.

Читати далі
Додати відгук