Таємне завдання капітана Кепа

Жанр: Література для дітей, Художня література, Пригоди

Правовласник: Фабула

Дата першої публікації: 2021

Опис:

Бувалий у бувальцях, суворий морський капітан Кеп отримує таємничого листа. Виявляється, він мусить врятувати мешканців країни Щастя, у яких викрали рубінове серце. Нібито саме ця коштовність є запорукою безхмарного життя містян. Героїчний самітник приймає виклик. Йому доведеться розплутати клубок таємниць та загадок, а заодно він розкриває секрет власного щастя

cover.jpg

Сергій Лоскот

ТАЄМНЕ ЗАВДАННЯ КАПІТАНА КЕПА

© Лоскот С., текст, 2018

© Бугара В., іл., 2018

© ТОВ Видавництво «Ранок», 2018

ISBN 978-617-09-7229-3 (epub)

Усі права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути відтворена

в будь-якій формі без письмового дозволу

власників авторських прав.

Серія «Пригоди»

Лоскот Сергій

Л79 Таємне завдання капітана Кепа / Сергій Лоскот. — Харків : Вид-во «Ранок», 2018. —
128 с. : іл. с. — (Серія «
Пригоди»).

ISBN 978-617-09-4295-1

Бувалий у бувальцях, суворий морський капітан Кеп отримує таємничого листа. Виявляється, він мусить врятувати мешканців країни Щастя, у яких викрали рубінове серце. Нібито саме ця коштовність є запорукою безхмарного життя містян. Героїчний самітник приймає виклик. Йому доведеться розплутати клубок таємниць та загадок, а заодно він розкриває секрет власного щастя.

УДК 82-93

Я дуже хотів написати книжку про космос, про міжгалактичні мандрівки й усе таке. Проте в школі в мене зовсім не склалося з фізикою та астрономією. Це були не ті уроки, які
я з радістю відвідував. Та де… Я їх навіть прогулював. Тож я просто написав капітано-морський детектив і звалив у купу пригоди, звірів і все, що трапилося під руку.
Ну і не забув, звісно, сипонути туди всякої всячини з каші в моїй голові.

Відверто кажучи, я й сам не до кінця знав, чим ця історія закінчиться. А вже коли дописав, виявилося, що це тільки початок. Тож тепер моя голова знову наповнена видрами, піратами й морським вітром. І ночами, уві сні, до мене приходить капітан, син капітана й онук боцмана, а скорочено — Кеп, і, тикаючи своєю люлькою мені в живіт, панібратськи заявляє:

— Ну що, товстунець, хочеш послухати про мої пригоди? Нашорошуй вуха.

Я вмощуюся зручно, кладу руки за голову й слухаю, слухаю, слухаю…

Сергій Лоскот

Сергій Лоскот

Читати далі
Додати відгук