Безкінечні казки

Жанр: Література для дітей, Художня література, Пригоди

Правовласник: Фабула

Дата першої публікації: 2021

Опис:

Чи буває так, що ви не погоджуєтесь із закінченням якоїсь цікавезної прочитаної історії? Письменниця Ольга Голубєва усуває цю прикрість. Її «Безкінечні казки» мають початокі кілька закінчень. Виберіть фінал на свій смак. Смішні та трішечки провокативні історії оповідають про те,що станеться, як лев навідається в село, що допоможе злому чарівникові перетворитися на доброго, хто такий Коля Каструлькін, як відучити собаку теревенити по телефону, що робити, коли на твій горóд зазіхає нащадок королівського роду… У книжці є дуже швидка казка, цілковито морська казка, а також трохи малинова казка. Якась із них точно стане вашою улюбленою.

cover.jpg

Ольга Голубєва

Безкiнечнi казки

Малювала Ганна Осадко

© Голубєва О., текст, 2020

© Оcадко Г., іл., 2020

© ТОВ Видавництво «Ранок», 2020

ISBN 978-617-09-7230-9 (epub)

Усі права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути відтворена

в будь-якій формі без письмового дозволу

власників авторських прав.

Голубєва Ольга

Г62 Безкінечні казки / Ольга Голубєва. — Харків : Вид-во «Ранок», 2020. — 64 с.

ISBN 978-617-09-4998-1

Чи буває так, що ви не погоджуєтесь із закінченням якоїсь цікавезної прочитаної історії? Письменниця Ольга Голубєва усуває цю прикрість. Її «Безкінечні казки» мають початокі кілька закінчень. Виберіть фінал на свій смак.

Смішні та трішечки провокативні історії оповідають про те,що станеться, як лев навідається в село, що допоможе злому чарівникові перетворитися на доброго, хто такий Коля Каструлькін, як відучити собаку теревенити по телефону, що робити, коли на твій горóд зазіхає нащадок королівського роду… У книжці є дуже швидка казка, цілковито морська казка, а також трохи малинова казка. Якась із них точно стане вашою улюбленою.

УДК 82-93

Читати далі
Додати відгук