Третій рівень. Збірка

Опис:

Кілер може отримати вигідне замовлення – але для цього треба зіграти вризиковану гру. Зухвалі грабіжники взяли в заручники звичайного таксиста — і раптом ролі помінялися. Викрасти з музею шедевр — лише половина справи. Маньяк призначає самотнім жінкам побачення через інтернет — як це зупинити. Усе це та багато чого іншого відбувається тут і тепер, у вашому великому місті. «Третій рівень» — перша і єдина збірка короткої гостросюжетної прози Андрія Кокотюхи. Тут всі форми кримінальної прози: від класичного детективу до трилера, від шахрайської історії до іронічної новели. А шанувальники детективу історичного дізнаються, хто ж насправді убив легендарного Олексу Довбуша.

Андрій Кокотюха

ТРЕТІЙ РІВЕНЬ

Короткі історії

Серія «Морок»


Повне або часткове копіювання тексту твору, переклад, розміщення твору або його перекладів на сайтах та інших Інтернет-ресурсах, будь-яке інше його використання без письмового дозволу правовласника ТОВ «Видавництво «НОРА-ДРУК» суворо заборонені. Порушення заборони тягне за собою відповідальність згідно із чинним законодавством.

ISBN 978-966-688-060-7 (EPUB).

© Нора-Друк, 2020

Кілер може отримати вигідне замовлення – але для цього треба зіграти в ризиковану гру. Зухвалі грабіжники взяли в заручники звичайного таксиста і раптом ролі помінялися. Викрасти з музею шедевр лише половина справи. Маньяк призначає самотнім жінкам побачення через інтернет як це зупинити. Усе це та багато чого іншого відбувається тут і тепер, у вашому великому місті.

«Третій рівень» перша і єдина збірка короткої гостросюжетної прози Андрія Кокотюхи. Тут всі форми кримінальної прози: від класичного детективу до трилера, від шахрайської історії до іронічної новели. А шанувальники детективу історичного дізнаються, хто ж насправді убив легендарного Олексу Довбуша.

Серія заснована 2008 року.

ISBN 978-966-2961-38-6 (Серія)

ISBN 978-966-688-048-5 (Палітурка)

ISBN 978-966-688-060-7 (EPUB).

Дизайнер обкладинки Юрій Волгін.
В дизайні обкладинки використано фото: azazello photo studio/shutterstock.com

Читати далі
Додати відгук