Сотня найкращих

09.04.2014

 

Як вчить нас український філософ та мудрець Григорій Сковорода: «уподібнюйся пальмі: чим міцніше її стискає скеля, тим швидше і прекрасніше здіймається вона догори».

 

Час змін можна сприймати як важкі часи, а можна — як час можливостей. У такий час зникає все зайве та несправжнє і проявляється людяне та варте. А у нас лишається вибір: стати історією або увійти до історії.

 

Як діяли у часи змін люди, що увійшли до історії? Якими були причини та наслідки цих дій? Пропонуємо увазі наших абонентів колекцію «Сотня кращих», до якої увійшли книжки, що розповідають історії справжніх особистостей, цікавих історичних та природних явищ, а також подій та споруд.

 

 

Читати будь-які книжки з нашої бібліотеки можна онлайн у один клік на мобільних телефонах та планшетах або на ноутбуках та стаціонарних комп'ютерах. Якщо ж Ваш телефон працює на операційних системах Android або iOS — Ви можете читати наші книжки де завгодно (навіть без Інтернет-з'єднання) завдяки мобільному застосунку Smart Kyivstar, завантажити який прямо зараз можна з Google Play або встановити за допомоги OTA-встановлення на Ваш iPhone.

 

Увага, якщо Ви встановлюєте застосунок на iPhone! Через обмеження, встановлені компанією Apple для мобільних операторів, у застосунку для iPhone відсутні вітрини Послуги (тобто можливість знайти і почати читати нову книжку прямо у застосунку).

 

Отже, для того аби почати читати книжку на Вашому iPhone, Вам небхідно:

 

 • обрати у налаштуваннях мобільної або desktop версій веб-вітрин опцію «Відображати кнопку «Додати у «Мої книжки».
   
 • знайти бажану книжку, скористатись кнопкою «Надіслати у «Мої книжки» (праворуч від кнопки «Читати»).
   
 • відкрити iPhone-застосунок. Протягом 5 хвилин щойно додані книжки з'являться у розділі «У хмарі».
   
 • Аби зберігти книжки у розділ «На пристрої» необхідно:
   

натиснути «Читати» на бажаній книжці. У меню, що з'явиться, натиснути «Завантажити».
 

якщо не бажаєте відкривати книжку саме зараз —  необхідно натиснути на бажаній книжці у розділі «У хмарі» та тримати палець руки у цьому положенні більше 5 секунд. У меню, що з'явиться необхідно натиснути «Завантажити».

 

З повагою,
Команда Магазину розумного контенту