Спробуйте Android застосунок Smart Kyivstar та читайте книжки на своєму мобільному пристрої де завгодно!

03.10.2013

Шановні Абоненти,

 

Раді представити Вам Android-застосунок для електронної бібліотеки «Магазин розумного контенту», який Ви можете прямо зараз завантажити з Google Play. Розроблене нами рішення стане Вам у нагоді, якщо Ви:

 

  1. Любите читати книжки та слухати аудіокнижки де завгодно коли є вільна хвилина.
  2. Хочете використовувати максимум можливостей, котрі надає операційна система Вашого телефону.
  3. Часто подорожуєте без Інтернет-з'єднання або із нестабільним чи повільним з'єднанням.

 

Раді повідомити, що вартість доступу до книжок та аудіокнижок послуги лишається незмінною: доступ до вільних книжок (українська та російська класика) лишається вільним, вартість доступу до комерційних книжок складає 2 гривні 80 копійок на тиждень із ПДВ без збору до Пенсійного фонду. Встановлення Android-застосунку є безкоштовним, Ви починаєте сплачувати вартість доступу до комерційних книжок лише після того, як самостійно активуєте підписку на комерційні книжки.

 

Відмовитись від підписки на комерційні книжки можна будь-коли без жодних додаткових оплат. Зробити це можна у меню застосунку або надіславши SMS з текстом «Stop» або «Стоп» на номер 2665.  Перші 7 днів після активації підписки вартість доступу не справляєтся аби Ви могли ознайомитись із послугою та зрозуміти її переваги. Детально із умовами надання послуги можна ознайомитись тут.

 

Також Ви можете читати книжки та слухати аудіокнижки онлайн на цьому сайті, не встановлюючи жодного додаткового програмного забезпечення на Ваш мобільний телефон.

 

Наразі триває розробка аналогічних рішень для платформ iOS, Windows Phone та Symbian, а також версія Android застосунку для планшетів. Слідкуйте за оновленням тут та у центрі новин «Київстар».