Щодо критичного мислення

23.05.2014

Відомий диполмат Абба Евен вчить нас тому, що пропаганда — це мистецтво переконувати інших у тому, у що ти сам не виріш. Ми щиро віримо у те, що книжки завжди були найефективнішим способом зняти спагетті з вух. Не дарма розумні люди кажуть, що читачі книжок завжди керують телеглядачами.

 

Рік тому, коли у тренді був шансон, наш магазин пропонував абонентам читати Жадана, Забужко, Прохасько та Андруховича. Тепер, коли у тренді вишиванки, бронежилети та зневага до ворожої пропаганди — ми пропонуємо Вашій увазі 16 книжок наших друзів із прекрасного московського видавництва Ad Marginem. Їх автори є свіжим диханням сучасної російської літератури і саме зараз багато хто з них як і ми пропагує критичне мислення своїм співвітчизникам.

 

Критичне мислення понад усе! Лише воно переможе невігластво та ненависть. Читайте більше, читайте «Іншу Росію» і гарного Вам дня.

 

 

Читати будь-які книжки з нашої бібліотеки можна онлайн у один клік на мобільних телефонах та планшетах або на ноутбуках та стаціонарних комп'ютерах. Якщо ж Ваш телефон працює на операційних системах Android або iOS — Ви можете читати наші книжки де завгодно (навіть без Інтернет-з'єднання) завдяки мобільному застосунку Smart Kyivstar, завантажити який прямо зараз можна з Google Play або встановити за допомоги OTA-встановлення на Ваш iPhone.

 

Увага, якщо Ви встановлюєте застосунок на iPhone! Через обмеження, встановлені компанією Apple для мобільних операторів, у застосунку для iPhone відсутні вітрини Послуги (тобто можливість знайти і почати читати нову книжку прямо у застосунку).

 

Отже, для того аби почати читати книжку на Вашому iPhone, Вам небхідно:

 

 • обрати у налаштуваннях мобільної або desktop версій веб-вітрин опцію «Відображати кнопку «Додати у «Мої книжки».
   
 • знайти бажану книжку, скористатись кнопкою «Надіслати у «Мої книжки» (праворуч від кнопки «Читати»).
   
 • відкрити iPhone-застосунок. Протягом 5 хвилин щойно додані книжки з'являться у розділі «У хмарі».
   
 • Аби зберігти книжки у розділ «На пристрої» необхідно:
   

натиснути «Читати» на бажаній книжці. У меню, що з'явиться, натиснути «Завантажити».
 

якщо не бажаєте відкривати книжку саме зараз —  необхідно натиснути на бажаній книжці у розділі «У хмарі» та тримати палець руки у цьому положенні більше 5 секунд. У меню, що з'явиться необхідно натиснути «Завантажити».

 

З повагою,
Команда Магазину розумного контенту