Так казав Кокотюха

12.06.2014

 

Агата Крісті вчить нас тому, що у старих гріхів довгі тіні. Ми любимо детективи, адже багатьом з нас цікаво зрозуміти: що приховують інші? Дехто ж читає книжки детективного жанру аби просто цікаво та весело провести вільний час. А бувають вони зовсім різними: від одноденного легкого чтива до історичних детективів рівня Умберто Еко чи Валерія Шевчука або громадського активізму Стіґа Ларссона чи... Андрія Кокотюхи?

 

Ви знали, що у 2012 Андрій — найбільш плодовитий сучасний український автор детективного жанру, написав історичний детектив про... бандерівців? Називається цей роман «Червоний» і вже тривалий час ця книжка є одним з бестселлерів нашої бібліотеки. А якщо читати книжки до сезону: у нагоді стануть «Легенда про безголового», «Аномальна зона» або ж «Шлюбні ігрища жаб». Остання згадана книжка розповідає про пригоди сімох дрібних злочинців, які вирішили вкрасти мільйон у мафії напередодні розпаду СРСР. Нічого не нагадує?

 

 

Читати будь-які книжки з нашої бібліотеки можна онлайн у один клік на мобільних телефонах та планшетах або на ноутбуках та стаціонарних комп'ютерах. Якщо ж Ваш телефон працює на операційних системах Android або iOS — Ви можете читати наші книжки де завгодно (навіть без Інтернет-з'єднання) завдяки мобільному застосунку Smart Kyivstar, завантажити який прямо зараз можна з Google Play або встановити за допомоги OTA-встановлення на Ваш iPhone.

 

Увага, якщо Ви встановлюєте застосунок на iPhone! Через обмеження, встановлені компанією Apple для мобільних операторів, у застосунку для iPhone відсутні вітрини Послуги (тобто можливість знайти і почати читати нову книжку прямо у застосунку).

 

Отже, для того аби почати читати книжку на Вашому iPhone, Вам небхідно:

 

 • обрати у налаштуваннях мобільної або desktop версій веб-вітрин опцію «Відображати кнопку «Додати у «Мої книжки».
   
 • знайти бажану книжку, скористатись кнопкою «Надіслати у «Мої книжки» (праворуч від кнопки «Читати»).
   
 • відкрити iPhone-застосунок. Протягом 5 хвилин щойно додані книжки з'являться у розділі «У хмарі».
   
 • Аби зберігти книжки у розділ «На пристрої» необхідно:
   

натиснути «Читати» на бажаній книжці. У меню, що з'явиться, натиснути «Завантажити».
 

якщо не бажаєте відкривати книжку саме зараз —  необхідно натиснути на бажаній книжці у розділі «У хмарі» та тримати палець руки у цьому положенні більше 5 секунд. У меню, що з'явиться необхідно натиснути «Завантажити».

 

З повагою,
Команда Магазину розумного контенту