All you need is ...

07.02.2014

Шановні абоненти,

 

Спеціально до Дня святого Валентина та Свята Весни ми створили колекцію «Коханим та закоханим». А зараз у нашій країні відбуваються події, які роблять потребу у коханні ще більшою. Ми і самі не знаємо — що буде далі, але щиро віримо: кохання, взаємоповага, гідність, загальнолюдські цінності та розум переможуть.

 

Коли прочитаєте будь-який із запропонованих творів — зможете (і ми у це щиро віримо) самостійно створити найкраще освідчення у житті. Запрошуємо Вас ділитися любов'ю та дарувати радість. І пам'ятайте будь ласка: не варто шукати спеціальних приводів аби висловити почуття, достатньо просто вчасно слідувати велінням свого серця.

 

Читати будь-які книжки з нашої бібліотеки можна онлайн у один клік на мобільних телефонах та планшетах або на ноутбуках та стаціонарних комп'ютерах. Якщо ж Ваш телефон працює на операційних системах Android або iOS — Ви можете читати наші книжки де завгодно (навіть без Інтернет-з'єднання) завдяки мобільному застосунку Smart Kyivstar, завантажити який прямо зараз можна з Google Play або встановити за допомоги OTA-встановлення на Ваш iPhone.

 

 

Увага, якщо Ви встановлюєте застосунок на iPhone! Через обмеження, встановлені компанією Apple для мобільних операторів, у застосунку для iPhone відсутні вітрини Послуги (тобто можливість знайти і почати читати нову книжку прямо у застосунку).

 

Отже, для того аби почати читати книжку на Вашому iPhone, Вам небхідно:

 

 1. обрати у налаштуваннях мобільної (після відкриття цього посилання проскрольте будь ласка пальцем у низ екрану) або desktop версій веб-вітрин опцію «Відображати кнопку «Додати у «Мої книжки».

   
 2. знайти бажану книжку, скористатись кнопкою «Надіслати у «Мої книжки» (праворуч від кнопки «Читати» на збірних та на сторінці з інформацію про книжку).

   
 3. відкрити iPhone-застосунок. Протягом 5 хвилин щойно додані книжки з'являться у розділі «У хмарі».

   
 4. Аби зберігти книжки у розділ «На пристрої» необхідно:


  натиснути «Читати» на бажаній книжці. У меню, що з'явиться, натиснути «Завантажити».


  якщо не бажаєте відкривати книжку саме зараз —  необхідно натиснути на бажаній книжці у розділі «У хмарі» та тримати палець руки у цьому положенні більше 5 секунд. У меню, що з'явиться необхідно натиснути «Завантажити».

 

Усього найкращого! Бажаємо приємного читання. Кохайте і кохані будете )

 

З повагою,

Команда Магазину розумного контенту