Мир та пам'ять

28.02.2014

Протягом останніх місяців і, особливо, останніх тижнів, в Україні гинули люди, багато з яких є нашими абонентами. У пам’ять про загиблих та поранених з усіх боків барикад електронна бібліотека «Магазин розумного контенту» та видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» оголошують, що протягом березня 2014 року книга «Дитяча Євангелія. Оповіді про Ісуса» буде доступна безкоштовно для всіх абонентів мобільного зв’язку «Київстар».

 

Це перше видання Євангелії для дітей, яке письмово благословили Предстоятелі усіх найбільших традиційних Християнських Церков в України. А читати дітям книгу — це розвиток найважливішого у нашому житті. Також це — найкраща психотерапія та засіб відновлення внутрішньої цілісності і гармонії після кількох непростих місяців, які довелося пережити нашій країні. Тим більше, книга ця — не звичайна, а шанована в усьому світі представниками багатьох світових релігій. Зрозуміти «Дитячу Євангелію» допоможуть прекрасні ілюстрації та ікони у виконанні Костя Лавро.

 

 

Бажаємо Вам і Вашим сім’ям миру, ладу та гармонії. З повагою, «Київстар».

 

Електронна бібліотека «Магазин розумного контенту» створена «Київстаром» задля розвитку мобільного читання в Україні. Вартість доступу до книжок із комерційної підписки складає 2 гривні 80 копійок на тиждень з ПДВ без збору до Пенсійного фонду. Перші сім днів після першої активації підписки плата за комерційну підписку не справляється аби надати абонентам можливість оцінити послугу та прийняти рішення щодо подальшої оплати. Для доступу до «вільних книжок» підписка не потребується і читати їх може будь-який абонент мобільного зв’язку «Київстар» завжди.

 

Серед книжок, що є постійно безкоштовними, твори Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Льва Толстого, Олександра Пушкіна та інших добре знаних авторів. Якщо Ви користуєтеся Інтернетом з мобільної мережі «Київстар» — доступ до послуги надається без реєстрації, у разі доступу через Wi-Fi або з мобільних мереж інших операторів потрібно зареєструватись. Реєстрація у послузі є безкоштовною і не призводить до активації комерційної підписки.

 

Читати будь-які книжки з нашої бібліотеки можна онлайн у один клік на мобільних телефонах та планшетах або на ноутбуках та стаціонарних комп'ютерах. Якщо ж Ваш телефон працює на операційній системі Android — Ви можете читати наші книжки де завгодно (навіть без Інтернет-з'єднання) завдяки мобільному застосунку Smart Kyivstar, завантажити який прямо зараз можна з Google Play.