Бажаєте краще зрозуміти улюблене кіно? Читайте першоджерела!

17.01.2014

Шановні абоненти,

 

Початок року — завжди час виходу на екрани нових фільмів та серіалів. Цього року кіношники потішили нас прекрасними «Шерлоком» та «Вієм 3D». Обидві екранізації мають свій унікальний сценарій, однак їх лейтмотивами є «Пригоди Шерлока Холмса» сера Артура Конана Дойла та «Вій» Миколи Васильовича Гоголя. Саме зараз — вартий час аби прочитати обидва твори, які, до-речі, доступні у нашій мобільній бібліотеці.

 

«Шерлок» та «Вій» — не єдині книжки нашої бібліотеки, що стали добре відомими екранізаціями. Спеціально для Вас ми підготували колекцію, до якої увійшли ще понад 30 книжок, котрі стали відомими фільмами. До колекції увійшли: «Generation «П» Віктора Пелевіна, «Пригоди бджілки Майї» Вольдемара Бонзельса, «Легенди з Книги Джунґлів» Редьярда Кіплінга, «Любий друг» Гі де Мопассана, «Дракула» Брема Стокера та багато інших цікавих і відомих творів. А колекція «Книжки до новорічних свят» допоможе весело провести та згадати цьогорічні зимові свята у родинному колі, адже до Вашої уваги пропонується: «Снігова королева» Ганса Крістіана Андерсена із ілюстраціями Владислава Єрка, «Теплі історії до шоколаду» Надійки Гербіш, «Аліса в Країні Див» Льюїса Керрола та інші добрі, світілі і веселі історії.

 

Читати будь-які книжки з нашої бібліотеки можна онлайн у один клік на мобільних телефонах та планшетах або на ноутбуках та стаціонарних комп'ютерах. Якщо ж Ваш телефон працює на операційній системі Android — Ви можете читати наші книжки де завгодно (навіть без Інтернет-з'єднання) завдяки мобільному застосунку Smart Kyivstar, завантажити який прямо зараз можна з Google Play.

 

Усього найкращого!

 

З повагою,

Команда Магазину розумного контенту