Література непростих часів

30.01.2014

Шановні абоненти,

 

Події, які зараз відбуваються, не дозволяють залишатися осторонь. Найважливіше зараз на нашу думку: зберегти єдність України та паростки громадянського суспільства, яке почало формуватись в Україні у 1991 році зі здобуттям незалежності.

 

Дуже важко професійно формувати мультимедіа-пропозиції для абонентів у час, коли на вулицях гинуть люди, котрі можуть бути цими абонентами.

 

Менш із тим, ми ризикнули запропонувати увазі наших читачів, які можуть мати зовсім різні політичні переконання та особисті цінності, колекцію книжок, які, на нашу думку, дозволяють здійснити вибір персонального шляху у цей непростий час, а також дають відповідь на питання «Чим була і є Україна?» та «Що далі?».

 Читати будь-які книжки з нашої бібліотеки можна онлайн у один клік на мобільних телефонах та планшетах або на ноутбуках та стаціонарних комп'ютерах. Якщо ж Ваш телефон працює на операційній системі Android — Ви можете читати наші книжки де завгодно (навіть без Інтернет-з'єднання) завдяки мобільному застосунку Smart Kyivstar, завантажити який прямо зараз можна з Google Play.

 

Усього найкращого! Хай береже нас Господь.

 

З повагою,

Команда Магазину розумного контенту