Про перемогу

08.05.2014

 

Відомий цілитель та лікар Мірзакарім Норбеков вчить нас, що найбільша перемога — ворога зробити другом, а Еразм Роттердамський вчить, що немає нічого відважнішого, ніж перемога над самим собою.

 

Якщо замислитись над цими словами, то виходить, що переможцями у будь-якій війні є не правителі чи армії, а любов. Любов до дитини, до коханої людини, до побратима, до Батьківщини і, навіть, до ворога. Оскільки усі ми  — люди — найбільшим нашим ворогом є не інші люди, а наша власна лінь, страх, шкідливі звички та невміння чути і розуміти.

 

Окрім любові найліпшою зброєю проти війни та ненависті є прагнення чесно заробити гроші для себе та своєї сім'ї. З давніх-давен купці, а тепер — дрібні та середні підприємці й інноватори були посланцями миру. Адже важко заробляти і створювати щось нове, коли навколо неспокій та війна.

 


Останнім часом ми помітили підвищення інтересу наших абонентів до двух літературних тематик. Першою тематикою є психологія людських взаємин і, особливо, кохання. Другою тематикою є практичні навички підприємництва та лідерства. Пропонуємо Вашій увазі колекцію «Про кохання та успіх», що містить книжки за означеними вище тематиками. Ці книжки написані практикуючими українськими та світовими авторами для українського читача. Бажаємо Вам перемог над самими собою, а також миру вдома та у Ваших душах.

 

Читати будь-які книжки з нашої бібліотеки можна онлайн у один клік на мобільних телефонах та планшетах або на ноутбуках та стаціонарних комп'ютерах. Якщо ж Ваш телефон працює на операційних системах Android або iOS — Ви можете читати наші книжки де завгодно (навіть без Інтернет-з'єднання) завдяки мобільному застосунку Smart Kyivstar, завантажити який прямо зараз можна з Google Play або встановити за допомоги OTA-встановлення на Ваш iPhone.

 

Увага, якщо Ви встановлюєте застосунок на iPhone! Через обмеження, встановлені компанією Apple для мобільних операторів, у застосунку для iPhone відсутні вітрини Послуги (тобто можливість знайти і почати читати нову книжку прямо у застосунку).

 

Отже, для того аби почати читати книжку на Вашому iPhone, Вам небхідно:

 

 • обрати у налаштуваннях мобільної або desktop версій веб-вітрин опцію «Відображати кнопку «Додати у «Мої книжки».
   
 • знайти бажану книжку, скористатись кнопкою «Надіслати у «Мої книжки» (праворуч від кнопки «Читати»).
   
 • відкрити iPhone-застосунок. Протягом 5 хвилин щойно додані книжки з'являться у розділі «У хмарі».
   
 • Аби зберігти книжки у розділ «На пристрої» необхідно:
   

натиснути «Читати» на бажаній книжці. У меню, що з'явиться, натиснути «Завантажити».
 

якщо не бажаєте відкривати книжку саме зараз —  необхідно натиснути на бажаній книжці у розділі «У хмарі» та тримати палець руки у цьому положенні більше 5 секунд. У меню, що з'явиться необхідно натиснути «Завантажити».

 

З повагою,
Команда Магазину розумного контенту