З новим роком!

16.12.2013

Шановні Абоненти,

 

Щиро вітаємо Вас із початком сезону зимових свят. Бажаємо здоров'я та наснаги у новому 2014 році.

 

Спеціально для Вас ми підготували колекцію із книжками, які створять святковий настрій Вам та Вашим рідним. Якщо ж Ви збираєтесь у дорогу на ці свята — у нагоді Вам стане наш мобільний застосунок для Android-смартфонів, завдяки якому можна читати книжки з нашої бібліотеки навіть там, де відсутнє Інтернет-з'єднання. Просто становіть його на свій Android-телефон та синхронізуйте ті книжки, котрі бажаєте читати офлайн.

 

 

Також маємо гарні новини для абонентів, котрі активували комерційну підписку у цьому році, а потім із різних причин відмовились від неї. Ми врахували Ваші зауваження та постійно працюємо над вдосконаленням послуги. З 20.12.2013 до 10.01.2014 Ви можете безкоштовно (без плати за повторну активацію) активувати послугу повторно. При цьому ми знову надаємо Вам безкоштовний період 7 днів аби Ви могли на власні очі побачити та оцінити те, що змінилося.

 

Повторну активацію підписки можна здійснити, надіславши на номер 2665 SMS із будь-яким текстом, окрім слів «stop» чи «стоп» у будь-якому регістрі. Також активацію підписки можна здійснити тут на сайті у розділі «Налаштування» або у такому ж розділі застосунку для Android.

 

Також нагадуємо, що Ви завжди можете абсолютно безкоштовно (без необхідності платити за комерційну підписку та без плати за мобільний трафік у мережі «Київстар») читати книжки та слухати аудіокнижки з розділу «Безкоштовні» («Вільні» у мобільних застосунках).

 

Наші плани у 2014 році:

 

  1. вдосконалити Andoid-застосунок для телефонів (очікуйте нову збірку у Google Play вже наступного тижня), запустити Android-застосунок для планшетів, а також створити нові застосунки для iPhone, iPad, Windows Phone та Windows 8 (для планшетів).
  2. вдосконалити сервіс аудіокнижок, наповнити його асортиментом, зробити можливою офлайн синхронізацію аудіокнижок у мобільні застосунки послуги.
  3. створити браузерні плагіни для Chrome, Firefox та інших популярних браузерів аби Вам було зручніше користуватись нашою послугою та отримувати звістки про нові книжки та аудіокнижки у реальному часі.
  4. запустити окрему підписку на російські бестселери.
  5. реалізувати декілька нових цифрових проектів для книжкової галузі України, які на сьогодні не мають аналогів у Європі.

 

Усе це стає можливим завдяки Вашим 2 гривням 80 копійкам на тиждень. Дякуємо!

 

До зустрічі у Новому році. Хай він принесе усім нам безліч нових, надихаючих та мудрих книжок.

 

З повагою,

Команда Магазину розумного контенту