Одісея

Описание:

У цій видатній книзі повествується про одну з найдивніших подорожей зі всіх, відомих людству — легендарному плаванні Одіссея, який після падіння Трої, рятуючись від гніву богів, пройшовши через безліч випробувань і пригод, знайшов дорогу до рідного острова Ітака. Звичайно, скептики заперечать і скажуть, що ця історія всього лише вигадка і під питанням залишається чи жил насправді її автор — великий старогрецький поет Гомер. Проте, навряд чи, хтось зможе заперечувати, майстерність, з якою написана «Одісея» і задоволення, яке можна отримати, знов і знов перечитуючи цей твір в неймовірно талановитому переказі.

Cover

Одіссея


Гомер

Эпічна поема «Одіссея», авторство якої приписують давньогрецькому співцю Гомеру, розповідає про найдивнішу в світі подорож — легендарне повернення на батьківщину, до берегів рідної Ітаки, одного з видатніших героїв троянської війни.

Одіссею належить пройти крізь безліч небезпечних пригод, уникнути кари богів, з честю відстояти свій царський титул та після тривалої розлуки пригорнути нарешті до серця вірну дружину Пенелопу.

Поема проникнута цікавими побутово-звичаєвими сценами з життя стародавніх греків та вводить читача у захоплюючий світ еллінської міфології.


Читать далее
Добавить отзыв