Живий звук

Описание:

Це – історія в ритмах рок-н-ролу, у якій є світські тусовки та брудні прохідні двори нічного Києва. Тут діють закони шоу-бізнесу та схеми наркобізнесу. Поодинокі слуги закону, в котрих лишилася крапля порядності, протидіють армії продажних ментів, котрих покривають банкіри та наркодилери. А столичні «акули пера» не можуть розв’язати кримінальний кросворд без допомоги провінційних борців за правду.  Журналіст Ігор Варава вважає себе щасливчиком – з ним провела ніч молода «зірка» естради Анжела Сонцева. Їй дуже хотілося втекти з гамірної вечірки. На ранок від нічної гості лишається відбиток губної помади на дзеркалі в холостяцькій ванній. А вдень Анжела раптом опиняється в лікарні. І чомусь впізнає всіх довкола – крім свого нічного коханця. Далі – більше: Вараві починають погрожувати, аби припинив спроби нагадати Анжелі про себе. Потім він натикається на перший – і далеко не останній труп у цій заплутаній історії. Варава вирішує розібратися: не любить, коли з нього роблять ідіота. Потім розуміє: Анжела в реальній небезпеці. Згодом небезпека нависає над самим Ігорем. Аби ж ще знати, хто і за що намагається його вбити… У цьому детективному романі - дружба і зрада, проби, помилки, безвихідні ситуації, темні каземати та щасливі випадки. А також – несподіваний фінал.  

Анотація

Це — історія в ритмах рок-н-ролу, у якій є світські тусовки та брудні прохідні двори нічного Києва. Тут діють закони шоу-бізнесу та схеми наркобізнесу. Поодинокі слуги закону, в котрих лишилася крапля порядності, протидіють армії продажних ментів, котрих покривають банкіри та наркодилери. А столичні «акули пера» не можуть розв’язати кримінальний кросворд без допомоги провінційних борців за правду.

Журналіст Ігор Варава вважає себе щасливчиком — з ним провела ніч молода «зірка» естради Анжела Сонцева. Їх дуже хотілося втекти з гамірної вечірки. На ранок від нічної гості лишається відбиток губної помади на дзеркалі в холостяцькій ванній. А вдень Анжела раптом опиняється в лікарні. І чомусь впізнає всіх довкола — крім свого нічного коханця. Далі — більше: Вараві починають погрожувати, аби припинив спроби нагадати Анжелі про себе. Потім він натикається на перший — і далеко не останній труп у цій заплутаній історії. Варава вирішує розібратися: не любить, коли з нього роблять ідіота. Потім розуміє: Анджела в реальній небезпеці. Згодом небезпека нависає над самим Ігорем. Аби ж ще знати, хто і за що намагається його вбити…

У цьому детективному романі - дружба і зрада, проби, помилки, безвихідні ситуації, темні каземати та щасливі випадки. А також — несподіваний фінал.


Читать далее

Отзывы читателей о книге:

Добавить отзыв