«НІХТО НЕ ... ТЕ!»

Жанр: Историческая литература, Публицистика

Правообладатель: К.І.С.

Дата первой публикации: 2012

Описание:

Різножанрові матеріали, що представлені в книжці, присвячені одній меті – наблизитись до розуміння поняття «історична справедливість» в контексті проблем формування і розвитку єдиного гуманітарного простору в рамках Української країни. Тут можна познайомитися зі спогадами очевидців та дослідників Другої світової, які відкривають очі читачеві на події і особистості, часом в несподіваних (невідомих для широкого загалу) ракурсах. Оригінальними бачаться екскурси в глибоку давнину до історичних образів княгині Ольги, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького як ключових дійових осіб. Між цим автор дозволив собі зробити невеличкі публіцистичні есеї, новелістичні відступи, уявно змалювавши деякі події, що мали місце в житті людей.

Анотація

 

Різножанрові матеріали, що представлені в книжці, присвячені одній меті – наблизитись до розуміння поняття «історична справедливість» в контексті проблем формування і розвитку єдиного гуманітарного простору в рамках Української країни.

Тут можна познайомитися зі спогадами очевидців та дослідників Другої світової, які відкривають очі читачеві на події і особистості, часом в несподіваних (невідомих для широкого загалу) ракурсах.

Оригінальними бачаться екскурси в глибоку давнину до історичних образів княгині Ольги, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького як ключових дійових осіб.

Між цим автор дозволив собі зробити невеличкі публіцистичні есеї, новелістичні відступи, уявно змалювавши деякі події, що мали місце в житті людей.

Читать далее
Добавить отзыв