Майдан. (Р)еволюція Духу

Описание:

Книга-калейдоскоп, в якій зібрані відверті й критичні погляди на Українську революцію 2013-14 рр., емоції без купюр і деталі, що залишились за кадром медіа. Публічні інтелектуали, громадські діячі, філософи, історики, письменники, художники, герої й очевидці революційних днів української історії в щоденниках, есе й ексклюзивних інтерв’ю розповіли про темний і світлий бік Майдану, версії причин і наслідків, «білих плям» і таємничих збігів у подіях листопада-лютого 2014 року. Видання розраховане на коло читачів, яким цікава контраверсійна точка зору на українську історію, політику і культуру.

019_Muharskyi_Maidan_cover.jpg

FACEBOOK –
щоденник української революції

 

21 листопада 2013 р.

Символично, что девять лет назад именно в этот день, вечером 21 ноября на Майдане начали устанавливать первые палатки.

 

21 листопада 2013 р.

Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами «Я готов». Как только наберется больше тысячи, будем организовываться.

1 601 likes 1 225 comments 878 shares

 

22 листопада 2013 р.

Решили собираться до Вильнюсского саммита. Сейчас колон­на вместе со всеми пошла на Банковую. Присоединились Кличко и Яценюк.

Банковая забаррикадирована Беркутом и милицией.

 

22 листопада 2013 р. • Відредаговане

Завтра собираемся там же в 18:00 (!!!). Ранее анонсировалось время сбора 22.00. Обратите внимание, оно изменилось! Все, кто смогут быть на Майдане в течение дня – добро пожаловать, акция бессрочная. Тем временем, договорились в 12:00 вместе с активистами разработать дальнейшие планы. Присоединятся также Яценюк, Кличко и Тягнибок. Все. Я пошел писать статью.

Восхищен теми, кто остался на Майдане на ночь! Напишу статью и вернусь. И еще одно уточнение. По просьбе многих людей и после общей дискуссии решили, что начиная с завтрашнего дня собираемся в 18:00!!! А в течение дня там будут оставаться дежурить все, кто сможет. Передайте другим. Спасибо.

 

Я иду на #Евромайдан. Сейчас. Все, у кого есть возможность, при­ходите в течение дня, ребятам важна поддержка. Генераль­ный сбор, как и договаривались, в 18:00. С собой по-прежнему – хорошее настроение и друзья.

22 листопада 2013 р.

Всім привіт! Як і домовлялися, сьогодні збираємось о 18:00.

Я знаю, що на вулиці бридко, холодно і мокро. Розумію, що для багатьох прийти на Майдан в таку погоду – це маленький подвиг. То зробіть його)) Виходьте з квартир та офісів, беріть з со­бою парасольки, посмішки, друзів, родичів, термоси з чаєм, кавою, одягайте гумові чоботи і приходьте. Ми всі будемо тут.

Сьогодні в нас вже є конкретний план:

18:00 – збір на Майдані

19:00 – беремо листівки та йдемо роздавати на різні станціі метро

22.00 – повертаємося на Майдан на початок встановлення сцени.

Оголошуємо текст звернення #Євромайдану до керівників держав ЄС не закривати перед Україною двері до Європи та до Віктора Януковича – з вимогою підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом у Вільнюсі.

За перепост – плюс один до #Єврокарми – (почувається натхненно;).

 

24 листопада 2013 р.

Вместе с волонтерами создали информцентр. Это наша опорная точка в интернете. Теперь всю оперативную информацию, фото и видео можно получать тут. Напоминаю, во всех (!!!) сетях у нас два хештега: #Євромайдан#Euromaydan. За перепост +9234675786 к еврокарме)).

 

Читать далее
Добавить отзыв