Моя Молитва

Жанр: Классическая литература, Поэзия, Украинская литература

Правообладатель: Фоліо

Дата первой публикации: 2015

Описание:

Микола Степанович Вінграновський (1936—2004) — відомий український поет, прозаїк, лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1984), актор і кінорежисер, один з кращих учнів Олександра Довженка. Без Вінграновського не можна уявити українську літературу другої половини ХХ століття, а його ім’я, за висловом Т. Салиги, «звучить як метафора, в якій уособлюється все найкраще, найсвітліше і найдобірніше, що вродилося на ниві красного письменства від початку шістдесятих років до сього часу». До видання увійшли поезії М. Вінграновського та історичний роман «Северин Наливайко» (1996), в яких найбільш повно і глибоко розкривається самобутній талант майстра слова.

Анотація

Микола Степанович Вінграновський (1936—2004) — відомий укра­їн­ський поет, прозаїк, лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1984), актор і кінорежисер, один з кращих учнів Олександра Довженка. Без Він­грановського не можна уявити українську літературу другої половини ХХ століття, а його ім’я, за висловом Т. Салиги, «звучить як метафора, в якій уособлюється все найкраще, найсвітліше і найдобірніше, що вродилося на ниві красного письменства від початку шістдесятих років до сього часу».

До видання увійшли поезії М. Вінграновського та історичний ро­ман «Северин Наливайко» (1996), в яких найбільш повно і глибоко розкри­вається самобутній талант майстра слова.

Читать далее
Добавить отзыв