Добрі пісні про поганих дівчат

Жанр: Современная украинская литература, Поэзия, Художественная литература

Правообладатель: Meridian Czernowitz

Дата первой публикации: 2013

Описание:

Дмитро Лазуткін — автор книжок поезій «Дахи» (2003), «Солодощі для плазунів» (2005), «Паприка грез» (2006), «набиті травою священні корови» (2006), «Бензин» (2008). У новій поетичній збірці «Добрі пісні про поганих дівчат» багато слів про кохання, багато пауз про кохання і багато кохання як такого. За словами автора, ця книжка — найдоросліша і найбільш зріла з усіх його збірок. Багато віршів тяжіють до класичної форми. Їх можна легко покласти на музику. Усі вони добрі — без прихованих образ та шкодувань за тим, що не відбулося.

Анотація

Дмитро Лазуткін — автор книжок поезій «Дахи» (2003), «Солодощі для плазунів» (2005), «Паприка грез» (2006), «набиті травою священні корови» (2006), «Бензин» (2008).

У новій поетичній збірці «Добрі пісні про поганих дівчат» багато слів про кохання, багато пауз про кохання і багато кохання як такого. За словами автора, ця книжка — найдоросліша і найбільш зріла з усіх його збірок. Багато віршів тяжіють до класичної форми. Їх можна легко покласти на музику. Усі вони добрі — без прихованих образ та шкодувань за тим, що не відбулося.


Читать далее
Добавить отзыв