Пісна кухня

Жанр: Мировая кухня, Кулинария

Правообладатель: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Дата первой публикации: 2015

Описание:

Обрядові страви до церковних свят! Відкрийте книгу, і ви переконаєтеся, що харчуватися в піст різноманітно, смачно і ситно зовсім нескладно! Тут запропоновано безліч апетитних рецептів з найдоступніших продуктів — картоплі, капусти, гарбуза, квасолі, гороху, грибів, різних круп, риби! Борщ з квасолею і овочеві супи. Грибна солянка і навариста юшка. Вареники з різними начинками і млинці. Пишні оладки і драники. Ніжні зрази і голубці. Рум`яні котлети і запіканки. Повітряні паштети з овочів і риби. Ароматний хліб і хрусткі булочки. Корисне доповнення! Рецепти страв до церковних свят — кутя та узвар, жайворонки і баби, паски!

cover.png

t1.jpg

93086.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2015

ISBN 978-617-12-0178-1 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

Дизайнер обкладинки Юлія Демидова

П34 Пісна кухня. Найкращі страви від закусок до десертів / укл. Л. М. Кузьміна. Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімей­ного Дозвілля», 2015. 352 с.

ISBN 978-617-12-0100-2

Завдяки цій книзі ви переконаєтеся, що пісні страви теж можуть бути надзвичайно смачними й різноманітними! Мариновані овочі, ікра, паштети, салати, супи, щі, борщі, окрошки, страви з овочів, риби та морепродуктів, каші, випічка без яєць і молочних продуктів, десерти та напої... Страви приготовані з продуктів, доступних практично цілий рік, прості в приготуванні й корисні. Окремо подано обрядові страви православної кухні, які готують у святкові дні. Навіть досвідчені господині будуть приємно вражені тим, наскільки смачним і багатим може бути пісний стіл!

УДК 641/642

ББК 36.991

© DepositPhotos.com / michelangelus, mycola_adams, bit245, belchonock, bit245, minadezhda, belchonock, обкладинка, 2015

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», видання українською мовою, 2015

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», художнє оформлення, 2015

Читать далее
Добавить отзыв