На межі самотності

Описание:

Минуле аж надто впливає на майбутнє. Воно як невидимий ворог: ніколи не знаєш, коли завдасть удару. Жуль, Марті та Ліз втратили батьків унаслідок жахливого нещасного випадку. Діти потрапляють в один інтернат, але поступово віддаляються — у кожного своє життя. Жуль потроху занурюється в уявний світ. Його єдиний друг — таємнича Альва. Хлопець довіряє їй, але минуть роки перш ніж він зрозуміє, що вона приховувала весь цей час… Надзвичайно зворушливий роман про втрату і самотність, про зв’язок минулого з прийдешнім, про вплив дитинства на майбутнє життя, про все те, що постійно залишається з людиною незалежно від того, куди звертає її шлях. Але перш за все це велика історія кохання. Про автора: Бенедикт Вельс — німецький письменник, лауреат премії Bayerischer Kunstförderpreis. Роман «На межі самотності» у 2016 році приніс йому престижну нагороду — European Union Prize For Literature. Книжка потрапила до топ-10 бестселерів за версією Spiegel і тримається в рейтингу понад рік.

Cover_.jpg2.jpg

3.jpg

Logo_2012_UKR.jpg

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

ISBN 978-617-12-3473-4 (epub)

Жодну з частин даного видання

не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі

без письмового дозволу видавництва

Перекладено за виданням: Wells B. Vom Ende der Einsamkeit : Roman / Benedict Wells. — Z912677.jpgrich : Diogenes Verlag Ag, 2016. — 272 p.

Переклад з німецької Марини Запорожець

Дизайнер обкладинки Тетяна Волошина

Електронна версія створена за виданням:

Вельс Б.

В28 На межі самотності : роман / Бенедикт Вельс ; пер. з нім. М. Запорожець. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. — 272 с.

ISBN 978-617-12-3180-1 (укр.)

ISBN 978-3-25706-958-7 (нiм.)

Після страшного нещасного випадку Жуль, Марті та Ліз втрачають батьків. І, хоч вони й потрапляють в один інтернат, кожен з них починає вести своє відокремлене життя. Із часом вони стають майже чужими. Жуль потроху занурюється в уявний світ. Його єдиний друг — таємнича Альва. Жуль довіряє їй, але йому знадобляться роки для того, щоб зрозуміти, що вона приховувала весь цей час… Минуле постійно наздоганятиме їх…

УДК 821.112.2

ББК 84(4Нім)

Читать далее
Добавить отзыв