Таємниче життя дерев

Описание:

• Топова тема: наукові знання простою мовою • Книжка, яка підкорила безліч любителів природи по всьому світу • Від популярного лектора з 20-річним стажем та автора видань про природу Кожен робочий день німецького лісника Петера Воллебена наче захоплива дослідницька експедиція, під час якої він усе більше розкриває для себе таємниці життя дерев і передає свій досвід іншим. Петер запевняє: дерева вміють говорити. А ще вони здатні відчувати біль, мають пам’ять і знають, хто з їхніх родичів потребує допомоги. Вони спілкуються між собою і на особливому рівні взаємодіють із довкіллям, вони здатні передавати інформацію й ділитись енергією. Лісник стверджує, що дерева можуть і вміють бути щасливими і за такої умови ліс є набагато продуктивнішим. Автор запрошує в чудову мандрівку, що відкриє для вас приголомшливі таємниці природи, які ми звикли не помічати. Варто тільки прислухатися… І, можливо, під час наступної прогулянки лісом вам також поталанить відкрити для себе малі й великі дива!

Cover_.jpg2.jpg

3.jpg

Logo_2012_UKR.jpg

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

ISBN 978-617-12-3778-0 (epub)

Жодну з частин даного видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Перекладено за виданням: Wohlleben P. Das geheime Leben der Bäume. Was sie fühlen, wie sie kommunizieren — die Entdeckung einer verborgenen Welt / Peter Wohlleben. — München : Ludwig Verlag, 2015. — 224 p.

Переклад з німецької Юлії Микитюк

Ілюстрація на обкладинці Світлана Балух

Електронна версія створена за виданням:

Воллебен П.

В67 Таємниче життя дерев / Петер Воллебен ; пер. з нім. Ю. Микитюк. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. — 224 с.

Своїм надихаючим дослідженням автор гарантує, що читачі більше ніколи не подивляться на ці форми життя тими самими очима.

— Library Journal —

ISBN 978-617-12-3359-1 (укр.)

ISBN 978-3-453-28067-0 (нім.)

УДК 502

ББК 20.1

© Ludwig Verlag, Muenchen a division of Verlagsgruppe Random House GmbH, Muenchen, Germany, 2015

© Hemiro Ltd, видання українською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», переклад і художнє оформлення, 2017

Читать далее
Добавить отзыв